CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Ripple ve Crypto.com Coin fiyat analizi: XRP ve CRO yükselecek mi? Teknik göstergeler ne söylüyor?

kripto para haber coinajans

Kripto Para Haber – XRP, satış baskısının piyasayı sarmasının ardından son 24 saat içinde keskin bir şekilde düştü ve önümüzdeki birkaç işlem seansında daha fazla aşağı yönlü hareket beklenebilir. CRO ise satın alma aktivitesi artarken 0,065 dolardaki direncinin üzerinde bir artış hedefliyor.

Ripple (XRP) fiyat analizi

Ripple ve Crypto.com Coin fiyat analizi: XRP ve CRO yükselecek mi? Teknik göstergeler ne söylüyor? 6

Son 24 saatte fiyatının %40’ın üzerinde düşmesiyle XRP’de satış baskısı arttı. Kripto para birimi kırmızı bölgeye taşınırken, son üç günde elde edilen kazançların büyük bir kısmı reddedildi. On Balance Volume, endeks grafiklerde keskin bir şekilde düşerken en son fiyat hareketini yansıttı. Göreceli Güç Endeksi, aşırı alım bölgesinden düştükten sonra tarafsız bölgede de istikrar kazandı.

Fiyat 4 saatlik grafikte 20 SMA’nın (mavi) altına düştüğü için piyasada daha fazla düşüş sinyalleri hakim oldu. XRP, şu anda 0,36 dolar desteğinin üzerinde sabitlenmiş olsa da, yakın gelecekte 200-SMA’ya (yeşil) bir düşüş beklenebilir.

Crypto.com Coin (CRO) fiyat analizi

Ripple ve Crypto.com Coin fiyat analizi: XRP ve CRO yükselecek mi? Teknik göstergeler ne söylüyor? 7

Crypto.com Coin’in kayıpları, boğalar daha fazla düşüşü engellediği için 0,06 dolarlık destekte kesildi. On Balance Volume göstergesinde, fiyatla birlikte hareket ettiği için alım baskısı belirgindi. Boğalar, kripto fiyatını 0,065 dolarlık direncin üzerine çıkarırsa, CRO’nun ilerlemesi için potansiyel bir yükseliş döngüsüne işaret edebilir.

Öte yandan, fiyat üst tavanı kıramazsa CRO önümüzdeki birkaç seansta “rangebound” hareket edebilir. Son olarak Chaikin Para Akışı, endeks sıfırın üzerinde bir geri dönüşü hedeflediği için düşüş senaryosunun olası olmadığını öne sürdü.

ambcrypto


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


İlgili Haberler

Ripple (XRP) için çarpıcı rapor: İşlemlerin %98’i değersiz

2020’nin ilk çeyreğiyle ilgili çarpıcı borsa verileri ortaya çıktı

Coin Ajans

İspanya koronavirüse rağmen kripto para sahiplerine vergi mektubu gönderiyor

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası