CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Ripple yeni iş birliğiyle 1 milyon yeni kullanıcıya erişebilir!

kripto para haber coinajans

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs sebebiyle kripto para piyasaları da çökerken, Ripple yepyeni bir anlaşma duyurdu.Tayland merkezli DeeMoney ile iş birliğine giden Ripple, bu vesileyle 1 milyon yeni kullanıcıya erişebilir.

Ripple, blog gönderisinde Taylandlı fintech şirketi DeeMoney ile ortaklık duyurdu. Havaleler konusundaki uzmanlığıyla tanınan DeeMoney, Ripple’ın küresel finansal ödeme ağı RippleNet sayesinde artık “en düşük ücretler ve en iyi oranlar” ile canlı işlemleri gerçekleştirebilecek.

DeeMoney, Taylan’da Ripple’ın RippleNet teknolojisini kullanan ilk banka dışı kuruluş olacak. Havale şirketi ağırlıklı olarak Güney Kore, Singapur ve Orta Doğu’dan Tayland’a gelen ödemeleri işliyor. Bu anlaşma son derece önemli zira dünyanın farklı yerlerinde çalışıp evlerine sürekli para gönderen yaklaşık 1 milyon Taylandlı olduğu düşünülüyor.

DeeMoney CEO’su Aswin Phlaphongphanich konuyla ilgili şunları söyledi:

Birlikte sınır ötesi işlemler için yeni bir verimlilik ve erişilebilirlik seviyesi getirerek Tayland’daki finansı demokratikleştirmeyi amaçladığımız için Ripple ile ortak olmaktan heyecan duyuyoruz.

Ripple Müşteri Başarısı Kıdemli Başkan Yardımcısı Marcus Treacher ise şunları söyledi:

Dijital bankacılık devrimi Tayland’ı fırtınaya sürüklüyor ve DeeMoney bu konuda önemli bir oyuncu. Tayland’da RippleNet’i kullanan ilk banka dışı kuruluş olarak, düşük ücretler ve rekabetçi oranlarda verimli uluslararası transferler sağlayarak katılım sınırlarını ve kurallarını yeniden çiziyorlar.

bitcoinist

19 Mart Ripple analizi: XRP 15 sentin üstünde kalmaya çalışıyor


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Buraya tıklayarak Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açabilirsiniz!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


İlgili Haberler

49 milyon dolarlık hack ile ilişkili paralara Binance engeli

Bitcoin Borsası Sahibi Çete Üyesi Çıktı: 1.8 Milyon Doları Böyle Akladılar

Türkiye’nin blockchain kenti Konya IstanBlock2020’de

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası