CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Ripple Yetkilisinden Dev Bitcoin, Ethereum ve XRP Öngörüsü!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Ripple’ın Xpring’deki geliştirici ilişkileri başkanı, Blockchain’in hızla değişen ekonomik koşullar altında finans dünyasını dönüştürmeye hazır olduğunu söyledi. Ayrıca Ripple yetkilisine göre ekonomik kargaşa, Bitcoin, Ethereum ve XRP gibi kripto varlıklarının yükselmesi için potansiyel bir katalizör olarak hareket edebilir.

Ripple‘ın Xpring’deki geliştirici ilişkileri başkanı Warren Paul Anderson, ödemelerin yeni ortaya çıkan teknoloji için ilk kullanım örneği olduğunu söylüyor. Ünlü isme göre, ekonomik kargaşa Bitcoin, Ethereum ve XRP gibi kripto varlıklarının yükselmesi için potansiyel bir katalizöre işaret ediyor. Warren Paul Anderson konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Blockchain teknolojisinin BTC, ETH ve XRP gibi kripto para birimleriyle uygulanmasıyla “ödemelerin” değişimin ilk kısmı olduğu, kripto paraların temel bileşenlerine kadar finansın yapı taşları olduğuna inanıyoruz. Dünya küresel ekonomik koşullarda değişim için hazırlanırken, Blockchain teknolojisinin geliştiricilerin parçaları bir araya getirmeleri için ayrılmaz bir araç olabileceğine inanıyoruz.

Ripple Yetkilisinden Dev Bitcoin, Ethereum ve XRP Öngörüsü! 3

Ripple’ın Xpring’den kritik XRP ve Ethereum hamlesi

Bu ayın başlarında Londra Blockchain Laboratuar’larında Ripple, “DeFi’yi DeFitruc” adlı yaklaşık 100 geliştirici için bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Toplantı, aracılar tarafından kontrol edilemeyen merkezi olmayan bir mimaride, geleneksel finansal araçların yeniden oluşturulması için daha geniş çabaları temsil eden bir terim olan “merkezi olmayan finansın (DeFi)” belirli yönlerine odaklandı.

Xpring, XRP üzerine uygulama inşa etmeyi kolaylaştırmak için tasarlanmış bir yazılım geliştirme kiti yayınladı. Ayrıca Xpring, yakın zamanda XRP ve Ethereum arasında takası kolaylaştıracak bir köprü inşa etmeyi planladığını açıkladı. Ripple, Xpring sayesinde kripto ve Blockchain teknolojisini destekleyen şirketlere yarım milyar dolardan fazla fon tahsis etti. Kripto paralarla ilgili diğer kritik haberler için “Bitcoin Tahminleri Tutan Analistten “Yüz Güldüren” BTC Tahmini Geldi!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Bitcoin’de Düzeltme Başladı mı? İşte Ünlü Analiste Göre Görülebilecek Düşük Seviyeler

Dünyanın İlk Bitcoin ETF’si Piyasaya Sürülüyor! İşte Detaylar…

Ünlü CEO, Varlıklarının Yüzde 50’sini Bitcoin’e Yatırıyor! “1 Milyon Dolara Gidiyor!”

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası