CoinAjans.com
Litecoin Haberleri

Ripple yükseliş rampasına girmiş olabilir mi? TAKİP ET

litecoin haberleri coinajans
huobi_koinmedya

Ripple yükseliş rampasına girmiş olabilir! Popüler bir kripto para birimi analisti, mevcut piyasa beklentilerinin, XRP’nin muhtemel yükseliş hareketine katkı sağladığını düşünüyor. Ve XRP hodl ettiği nadir zamanlardan biri olduğunu ifade ediyor.


Ripple yükseliş hareketine başlayabilir

Kripto para birimleri, mart ayındaki büyük düşüşten bu yana pek çok kez etkileyici performanslar sergilerken; Ripple bir türlü beklenen hamleyi yapamadı.

Hatta bazı analistler, özellikle de XRP Bitcoin paritesinde düşüş bekledilerini dile getirdi. XRPBTC grafiğinde dikkat çeken bir sinyal oluştuğunu ve buna göre, Ripple’ın değer kaybının geri döndürülemez seviyede olabileceğini bile söylediler.

Ancak tüm bunlara rağmen; popüler bir kripto para birimi analisti olan ‘Crypto Michael’, potansiyel Ripple yükseliş hareketi ile ilgili ilginç ve farklı bir yorumda bulundu.

koinmedya_brave

Analist, XRP’nin düşüş eğilimine girmesini bekleyenlerin, kriptonun potansiyel fiyat hareketlerine fayda sağladığını savunuyor. Ve düşüş yönlü mevcut fiyat beklentilerinin, düşüşten çok; yukarı yönlü hamlenin daha büyük olmasına katkı sağladığını düşünüyor.

Ayrıca tecrübeli bir analist olan Michael van de Poppe Twitter’da, şu an, portföyünde XRP bulundurmaktan hoşlandığı nadir zamanlardan biri olduğunu yazdı.

Yazımızı yayına hazırladığımız sırada, en büyük dördüncü kripto para birimi, CoinMarketCap verilerine göre, %3 civarında bir artış göstererek 0.20$”lık kritik direncin üzerinde işlem görüyor.

koinmedya_brave

Bununla birlikte, XRP fiyatı, ana direnç çizgisinden uzaklaşıyor gibi görünüyor. Ve fiyatın, daha fazla yükselmeyi hedeflediğine işaret eden küçük yeşil mumlar oluşturuyor.

Ripple yükseliş rampasına girmiş olabilir mi?

Crypto Michael, tweetine karşılık XRP fiyatı ile ilgili yapılan olumsuz yoruma yanıt verirken, oldukça pozitif bir fiyat hareketi beklediğini ima etti. Takipçilerinden birinin, “XRP herzaman hayal kırıklığına uğratır” şeklindeki yorumuna şöyle yanıt verdi:

“Bu tür düşünceler sayesinde, bence yukarı yönlü hareket, muhtemel düşüşten çok daha büyük olacak.”

Analist, XRP fiyatı ile ilgili potansiyel düşüş beklentilerinin, kriptonun işine yarayacağını ve varlığın düşmesinden ziyade yükselmesini sağlayacağına inanıyor.

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

LTC halving hash gücünü paramparça etti – Litecoin’e güven azalıyor mu?

Coin Ajans

Güncel WazirX WRX coin rehberi: WazirX coin yorum – haber ve fiyat tahmini TAKİP ET

Güncel WazirX WRX coin rehberi: WazirX coin yorum – haber ve fiyat tahmini TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası