CoinAjans.com
Ripple Haberleri

Ripple yüzde 35 ilave düşüşe hazırlanıyor olabilir mi?

ripple haberleri coinajans.com
fairspin_koinmedya

Ripple yüzde 35 ilave düşüşe doğru mu gidiyor? Bitcoin (BTC) gibi XRP de son 48 saatte zor anlar yaşadı. Kripto para şu an 0.233 dolara kadar çökmüş görünüyor. Diğer altcoinlerde olduğu gibi XRP de bu hafta büyük kayıplar verdi.


Ripple yüzde 35 ilave düşüşe hazırlanıyor olabilir mi?

Bu düşüşlerden dolayı, analistler XRP ile ilgili kısa ve orta vadeli fiyat tahminlerini yeniden gözden geçirmeye başladı. TradingView’deki bir popüler tradere göre, son düşüş ile XRP’nin durumu yakın zamanda daha da riskli görünmeye başlayacak. XRP, piyasa değerine göre hala kripto paralar arasındaki üçüncü konumunu koruyor.

“Magic” ismiyle bilinen analist son TradingView paylaşımında, XRP’nin önemli bir desteği kaybettiğine dikkat çekiyor. Ona göre işlem yapılabilir bir varlık olarak XRP tarihinin büyük bir kısmında söz konusu yükseliş kanalının destek seviyesi korunmuştu. Tabii hepsi bu değil. 50 hafta ve 200 hafta hareketli ortalamaları da kaybedildi. Bunların hepsi de fiyatın “lower high” ve “lower low” hareketler sergilediği ve ayı piyasa trendi işaretlerinin görüldüğü sırasında yaşandı.

İlgili – Ripple topluluğu sesini yükseltiyor – XRP artışa geçmeli!

Ripple yüzde 35 ilave düşüşe doğru mu gidiyor? Bitcoin (BTC) gibi XRP de son 48 saatte zor anlar yaşadı. Kripto para şu an 0.233 dolara kadar çökmüş görünüyor. Diğer altcoinlerde olduğu gibi XRP de bu hafta büyük kayıplar verdi.

Bundan dolayı da analist XRP’nin RSI indikatörünün aşırı satış bölgesinin derinliklerine kadar indiğini belirtiyor. Sonuçta gelecek aylarda kripto para çok kolay bir şekilde yeni satış dalgası başlatabilir. Hatta mevcut 0.233 dolar seviyesinden yüzde 35 düşüşle 0.15 doları bile görebilir.

Analist şöyle diyor: “Haftalık RSI’da şu an düşüş eğilimi ile bir flört görüyoruz. Burada dikkate değer bir şey var. O da fiyat aşırı bir şekilde alım yaşamış. Ancak hiçbir zaman aşırı satış görmemiş. Devam eden teknik zayıflıkları göz önüne alırsak, XRP haftalık RSI’da yakın zamanda kendini “şiddetli bir satış” bölgesinde bulabilir. Burada alıcı olmak aslında iyi bir şey. Hareketinizi akıllıca seçin.”

İlgili – Ripple tabanlı yeni havale servisi geliyor

Magic gibi traderler XRP fiyatı için karamsar tahminlerde bulunsa da, kripto paranın temelleri güçlü görünüyor. Hatta bazı standartlara göre her zamankinden daha güçlü olabilirler. Mesela, Ripple teknolojisi ve bunlar üzerinden XRP kullanan ödemeler şirketi Mercury FX, Ripple ve XRP’den dolayı işlerinin gayet iyi gittiğini bildiriyor. Özellikle de Ripple’ın “On-Demand Liquidity” (ODL) ürünü, şirketin ödemeleri daha ucuz ve hızlı yapmasına olanak sağlıyor. Bu ürün, global para birimleri arasında köprü olarak XRP’yi kullanıyor.

Kaynak

İlgili Haberler

Sizce 3. olmak kimin hakkı: Solana, BNB, Cardano, XRP mi yoksa Doge mu? TAKİP ET

Coinajans.com

Güncel WazirX WRX coin rehberi: WazirX coin yorum – haber ve fiyat tahmini TAKİP ET

Ripple mahkemede SEC karşısında bir zafer daha kazandı! Mahkeme sonucunu etkiler mi? TAKİP ET

Coinajans.com

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası