CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Ripple’a açılan dava sonrası XRP popüler altcoin’in gerisine düştü

kripto para haber coinajans

Kripto Para Haber – Messari’nin OnChainFx tarafından sağlanan verilere göre XRP, Coinbase’in ticaret askıya alma duyurusunun ardından Litecoin’in altına düştü.

OnChainFx’in daha güvenilir bir metodoloji olarak kabul edilen kripto para biriminin likit piyasa değerini hesaba kattığını belirtmekte fayda var.

Messari

Önde gelen kripto para birimi veri sitesi CoinMarketCap’te XRP ile Litecoin arasında hala 2 milyar dolarlık bir boşluk var.

Coinbase, XRP ticaretinde fişi çekiyor

ABD’nin en büyük borsası Coinbase, 29 Aralık’taki blog gönderisinde, geçtiğimiz hafta Ripple Labs aleyhine açılan SEC davası nedeniyle 19 Ocak 2021’de XRP’de ticareti askıya alacağını duyurdu.

Şirketin baş hukuk sorumlusu Paul Grewal, ekibin XRP ile ilgili en son yasal gelişmeleri izlemeye devam edeceğini söylüyor:

“Müşterilerimize, güvenlik, uyumluluk ve projenin dünya için açık bir finansal sistem oluşturma misyonumuzla uyumu gibi faktörleri değerlendirmek için Dijital Varlık Çerçevemize göre değerlendirilen geniş bir varlık kümesine erişim sağlamaya çalışıyoruz. Müşterilerimizin bu varlıklardan birine erişimini değiştirme kararını ciddiye alıyoruz.”

Bununla birlikte XRP cüzdanları bu hareketten etkilenmeyecek. Kripto para birimi Coinbase Custody’de hala mevcut olacak.

XRP, askıya alma duyurusu sonrası yüzde 22’nin üzerinde düştü ve 0,219 dolara kadar düştü.

u.today


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

İlgili Haberler

Fidelity 2020’de Ethereum desteği vermeye hazırlanıyor

Coin Ajans

Çin kripto parasının ilk hedefi Afrika!

Coin Ajans

Bitcoin Core geliştiricisi bu hamleyi yaptı – işte ayrıntılar

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası