CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Ripple’a açılan davanın ardından devasa XRP işlemleri gerçekleşiyor – neler oluyor?

bitcoin haberleri coinajans.com

Kripto Para Haber – Whale Alert, geçtiğimiz 10 saat içinde Coinbase ve Bitstamp tarafından yapılan üç büyük XRP transferi tespit ederken, XRP bu yıl Tether’in piyasa değerinin yarısına indi.

Whale Alert kripto izleme botu, devasa bir XRP miktarını değiştiren iki büyük dijital borsayı tespit etti: Toplamda 82 milyon token.

XRP’nin piyasa değerinde rekor düşüş

Whale Alert, kümülatif 82 milyon XRP tokeni taşıyan üç büyük işlemin ayrıntılarını yayınladı. Bu, dolar cinsinden 18,5 milyon dolara karşılık geliyor.

Coinbase tarafından cüzdanları arasında yaklaşık 60 milyon XRP kaydırıldı. Bitstamp, 22 milyon XRP’yi saklama hizmeti BitGo’ya taşıdı.

XRP

Lüksemburg merkezli Bitstamp, XRP işlemlerinin platformunda askıya alındığını duyurdu. ABD merkezli en büyük kripto ticaret platformu olan Coinbase, kullanıcılarına 19 Ocak 2021’den itibaren XRP ile alım satım işlemlerini durduracağını söyledi.

XRP 0,22 dolara geriledi

Coinbase, blog gönderisinde SEC tarafından 21 Aralık’ta açılan dava nedeniyle XRP ticaretini askıya almayı planladığını açıkladıktan sonra, üçüncü en büyük kripto para birimi yüzde 22 daha kaybetti ve 0,22 dolar seviyesine geriledi.

Bitstamp’in XRP kurlarını askıya almasının yanı sıra OKCoin, Crypto.com ve diğer kripto para platformları da XRP ticaretini askıya aldığını duyurmuştu.

Coinbase tarafından yapılan bu duyuru, CoinMarketCap’e göre XRP’yi piyasa değerine göre 3 numaralı kripto para biriminden 4 numaraya indirdi.

XRP

Daha önceki yayınımızda bildirildiği üzere, Messari’nin OnChainFX platformu artık XRP’yi piyasa değerine göre beşinci sırada gösteriyor. Dördüncü sırayı Litecoin aldı.

u.today


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

İlgili Haberler

Bitcoin son 10 yıldaki varlıkların en iyi performans göstereni oldu – işte ayrıntılar

Birçok Tahmini Tutan Bitcoin Ustası, 200.000 Dolar İçin Tarih Verdi!

Bitcoin ve Ethereum Bu Metrikte Rekor Kırdı!

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası