CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Ripple’dan bayram hediyesi. Şubattan bu yana ilk kez.. TAKİP ET

kripto para haber coinajans
huobi_koinmedya

XRP yatırımcılarına Ripple’dan bayram hediyesi. XRP şubattan beri ilk kez 25 cent’i geçti. Sonunda XRP fiyatları da prim yapmaya başladı.


Ripple’dan bayram hediyesi

Uzun aradan sonra XRP dolar karşısında değer kazanmaya başladı ve yazının kaleme alındığı saatte XRP, 27 cent’ten işlem görüyor. XRP gün içerisinde 27 cent’i test etti ama bu direnci kırmak için mücadelesinden vazgeçmedi. Yazının kaleme alındığı saatlerde 27 cent’in üstünü gördü.

Aşağıdaki grafikte XRP fiyatlarında yaşanan değer artışını görüyoruz. Grafite son 8 gün içerisinde üst üste elde edilen yeşil mumlar dikkat çekiyor. Son 8 gün içerisinde Ripple, %35’in üzerinde dolar karşısında değer kazandı.

Ripple 2020 rekorunu 15 Şubat 2020’de 34.6 cent’e ulaşarak gördü. Uzun bir sessizlikten sonra XRP, yatırımcılarını heyecanlandırmaya başladı ve XRP’de de gözle görürlür prim artışları yaşanmaya başladı.

koinmedya_brave

Aşağıdaki grafikte XRP teknik analizini görüyoruz. XRP için tam anlamıyla ayı sezonundan kurtuldu diyemiyoruz. XRP fiyatlarından elde edilen 200 dönemlik hareketli ortalama (200 MA) seviyesi, 100 dönemlik hareketli ortalama seviyesinde (100 MA) yüksek. 100 MA ise 50 dönemlik hareketli ortalama (50 MA) seviyesinin üstünde.

ripple'dan bayram hediyesi Ripple’dan bayram hediyesi. Şubattan bu yana ilk kez..

Ripple fiyatlarında ciddi bir düzeltme yaşanmazsa birkaç gün içerisinde XRP fiyatlarında altın geçişi yaşanabilir. Yani 50 MA, 100 MA’yı keserek üste çıkabilir. Önümüzdeki haftanın ilerleyen günlerinde 50 MA, 200 MA’yı da kesebilir.

Kısaca XRP fiyatları 26 – 26.5 cent bandının üstünde tutunabilirse önümüzdeki hafta sağlıklı bir artış trendi gösteren kripto paralarda olduğu gibi XRP’de de 50 MA > 100 MA > 200 MA sıralaması yakalanabilir. Bu durumda XRP için ayı sezonundan kurtuldu yorumunda bulunabiliriz.

koinmedya_brave

XRP için 200 MA’ya denk gelen 21 cent seviyesi güçlü bir destek seviyesi oluşturuyor.

ripple'dan bayram hediyesi Ripple’dan bayram hediyesi. Şubattan bu yana ilk kez..

MACD değerleri oldukça yükselen bir eğilim gösteriyor. XRP teknik göstergelerindeki tek sorun ise RSI değerlerinin aşırı alım bölgesine girmiş olması. Bir düzeltmeden sonra XRP tekrardan yükselişine devam edebilir.

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Chainlink’te (LINK) neler oluyor? BSV’nin tahtını aldı, rekor tanımıyor

OneCoin dolandırıcılığı can aldı TAKİP ET

Binance Beş İşlem Çiftini Platformdan Kaldırıyor!

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası