CoinAjans.com
Ripple Haberleri

Ripple’dan yüzde 20’lik gizemli sıçrayış! TAKİP ET

ripple haberleri coinajans.com
koinmedya_telegram

Kripto para sektörünün müdavimlerinden olan ancak SEC’le görülen davası yüzünden hakkında sıkça bu daha iflah olmaz söylevleri eden XRP hayata döndü!

XRP’nin dev sıçrayışının ardındaki sır!

 

Bitcoin’in 57-58 bin bandında akümüle olduğu ve altcoinlere can verdiği bir pazartesi sabahında, XRP yatırımcılara ben burdayım mesajı verdi! 4 saatlik mumların son 5’ini yeşil yakmayı başaran XRP’de, fiyat 0,72 dolar seviyelerine kadar çıktı.

ripple Ripple'dan yüzde 20'lik gizemli sıçrayış!

%20’lik pump’ın ardından satış baskısıyla karşı karşıya kalan XRP, yazım esnasında 0,69 dolar seviyelerinden el değiştiriyor.

Ripple geçtiğimiz 7 gün içerisinde toplamda %26’dan fazla artış gösterdi.  XRP’nin son 24 saatteki işlem hacmine baktığımızda ise 7,41 milyar dolarla tüm kripto para birimlerinin toplam hacminin tek başına %4,92’sini elinde tuttuğunu görüyoruz.

Ripple her ne kadar son bir haftada oldukça hareketli saatler yaşasada hala 4 Ocak 2018’de ki tüm zamanların en yüksek liste fiyatı olan 3,29 doların hala çok gerisinde. Ancak yine de XRP fanları Ripple’ın yeni bir ATH’ye imza atacağından oldukça ümitvar gözüküyor.

“sportsbet”

İlgili haber: Ripple (XRP) nedir? Nasıl alınır?

Ripple piyasalarında yaşanan bu artış SEC-Ripple davasıyla da ilişkilendiriliyor. XRP topluluğunda Ripple’ın, açılış savunmasını sunacağı 12 Nisan öncesi elini güçlendirdiği ve davanın lehlerine sonuçlanacağı dedikoduları yayılıyor.

Canlı Ripple grafiği – XRP, Dolar ve Türk Lirası

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Ripple teknik analizi: XRP fiyatı 0.90 doların kapısını çaldı TAKİP ET

Coinajans.com

Ripple teknik analizi: Bu seviyelere dikkat! XRP geri dönmeye çalışıyor TAKİP ET

Coinajans.com

Dev Ripple balinaları yine devrede! TAKİP ET

Coinajans.com

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası