CoinAjans.com
Ripple Haberleri

Ripple’ın Avustralya’daki ortağından büyük duyuru! TAKİP ET

ripple haberleri coinajans.com
koinmedya_telegram

San Francisco merkezli fintech devi Ripple’ın Avustralya’daki ortağı Güney Asya projesini hayat geçiriyor! Avustralya’nın önde gelen Dijital Bankacılık ve ödeme şirketlerinden biri olan Novatti (NOV), ilk duyuruyu yaptı.

Ripple Novatti arasındaki ortaklık hayata geçiriliyor!

Avustralya’nın önde gelen Dijital Bankacılık ve ödeme şirketlerinden Novatti (NOV), bugün (9 Nisan) Ripple ile Aralık 2020’de temeli atılan ortaklık kapsamında artık faaliyete başladıklarını açıkladı.

Ripple haberleri: Ripple Novatti ortaklığından büyük duyuru!

Avustralya merkezli ödeme şirketi Novatti, blockchain ödeme devi Ripple ile ortaklığının hayata geçirildiğini duyurdu.

Novatti’nin müşterileri artık bu ortaklı sayesinde Filipinler’e anlık transferler yapabilecek. Şirket, Ripple’ın altyapısını kullanarak ayda birkaç bin transfer gerçekleştirmeyi planlıyor.

Ayrıca Novatti, Filipinler’e ödeme sağlamak için Ripple’ın İsteğe Bağlı Likidite (ODL) çözümünü ilk benimseyen şirketlerden biri olan yerel havale hizmeti sağlayıcısı iRemit ile güçlerini birleştirdi.

koinmedya_paradex

Duyuruya göre bu, 2020 Aralık başlarında açıklanan ortaklığın yalnızca ilk adımı. Güneydoğu Asya pazarını hedefleyen bu ortaklık ile Novatti bölgede daha fazla genişlemeyi planlıyor:

“Ripple aracılığıyla, bu genişleme Novatti’ye yeni gelir fırsatları sunuyor ve gelecekte hız kazanmasını beklediğimiz dijital ödemelere yönelik küresel talebe daha fazla erişmemizi sağlıyor.”

Ripple ortaklığı ile Novatti, rekabet gücünü daha da artırmayı ve müşterilerinin yenilikçi ödeme çözümlerine erişmesini sağlamayı hedefliyor.

Bu arada Novatti Ripple dışında, Apple Pay, Samsung Pay ve Alipay gibi büyük ödeme şirketleriyle de anlaşmalar imzaladı. Ayrıca kısa süre önce ise Yeni Zelanda’da ön ödemeli kartlar çıkarmak için Visa lisansı da aldı. 

 

Kaynak

“koinmedya_binance”

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Brad Garlinghouse Ripple’ın hedefini açıkladı

Coin Ajans

Ripple teknik analizi: Yeni yükseliş dalgası XRP fiyatını 1 dolara götürür mü? TAKİP ET

Coinajans.com

Ripple ODL platformu önemli işlem hacimlerine imza atmaya başladı

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası