CoinAjans.com
Ripple Haberleri

Ripple’ın desteklediği Omni kepenk kapattı

ripple haberleri coinajans.com
fairspin_koinmedya

Ripple’ın desteklediği Omni kapandı ve mühendislerini Coinbase borsası kaptı. Ripple, birçok alanda yatırımda bulunuyor ve Omni ise Ripple yatırımlarından sadece birisi.


Ripple’ın desteklediği Omni kapandı

Omni blockchain startup’ı için olumsuz gelişmeler geçtiğimiz Haziran ayında başladı. Poloniex Borsası, ABD merkezli regülasyonların etkisi ile OMNI kripto parasını liste dışı bırakmak zorunda kaldı.

Lütfen Bkz: ABD kaynaklı kripto regülasyonu korkusu: Bittrex birçok altcoin’i listeden çıkarıyor

Ripple tarafından 35 milyon dolar ile fonlanan Omni kepenk kapatmak zorunda kaldı. Kapanan Omni’nin mühendislerini ise ABD merkezli kripto para borsası Coinbase kaptı. Ripple, sadece OMNI gibi stratup projelerini desteklemiyor. Ripple’ın hem kripto para piyasaları içerisinde hem de endüstrinin dışında ortaklık geliştirdiği birçok firma var. Bazı yatırımların ise başarısızlıkla sonuçlanması ekonominin doğal sonucu.

Lütfen Bkz: Ripple, Coil’den umutlu ve 1 milyar XRP ayırıyor

Ripple’ın fonladığı yatırımlar içerisinde MoneyGram ve Coil dikkat çekiyor. Ripple, MoneyGram için toplamda 50 milyon dolara ayırdı. Blockchain Capital için 25 milyon dolar ayıran Ripple, oyun endüstrisine ise Forte ile girdi.  Ripple ayrıca Xpring yatırımı sayesinde mikro ödemelerde XRP’nin kullanımını arttırmaya çalışıyor.

Ripple, İngiletere ve Uzak Doğu Asya yatırımları ile bölgesel riskini dağıtan ender kripto para şirketlerinden.

OMNI, dijital varlıklara fiziksel ve sanal depolama hizmeti sağlıyordu. OMNI’nin zarar etmesinde kripto para piyasalarında son günlerde yaşanan daralma ve insan kaynaklarını kaybetmesi etkili oldu.

Kaynak

İlgili Haberler

Ripple rallisi en çok ona yaradı! TAKİP ET

Coinajans.com

Ünlü analist XRP, BNP ve Cosmos(ATOM) grafiğini inceledi TAKİP ET

Coinajans.com

Ripple (XRP) fiyatı 3 dolara yükselebilir mi? İşte, teknik veriler TAKİP ET

Coinajans.com

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası