CoinAjans.com
Ethereum Haberleri

Ripple’ın yeni fiyat hedefi belli oldu TAKİP ET

Ethereum haberleri coinajans.com.jpg
huobi_koinmedya

Ripple yeni fiyat hedefi hangi yöne işaret ediyor? XRP fiyatı zor günler geçiriyor. Bu kripto paranı yatırımcısı da kısa vadede yeniden toparlanıp toparlanamayacağını merak ediyor.


Ripple yeni fiyat hedefi

Ripple (XRP) fiyatı son 24 saatte toparlanma girişiminde bulundu. Ancak yine de hala ayı görünüm ile işlem görüyor. Ayrıca geçen haftadan bu yana olan düşüş oranı da yüzde 2’in üzerinde. Son birkaç saatte ise yeni bir düşüş hareketi başlattı.

Ripple yeni fiyat hedefi hangi yöne işaret ediyor?

XRP/USD grafiği TradingView

koinmedya_brave

Saatlik grafiğe bakarsak, işlem hacmi düşmeye devam ediyor. Bu ayı durumu ile ilgili söylediklerimizi doğrular nitelikte. XRP’nin mevcut fiyat seviyesinde tutabilecek tek şey ise orta düzeyli likidite seviyesi olabilir. Buna rağmen bu tek başına yeterli değil. Çünkü satıcıların çok daha fazla gücü var. Mevcut durumda en ihtimal verilen senaryo, XRP fiyatının 0.18 dolar desteğinin de altına çekilmesi.

İlgili – Güncel Ripple (XRP) Teknik Analizi: XRP dolar paritesi ve canlı fiyat grafiği

Ripple yeni fiyat hedefi hangi yöne işaret ediyor?

XRP/USD grafiği TradingView

koinmedya_brave

Şimdi de 4 saat grafiğine bakalım. XRP/USD paritesinde burada da işlem hacmi çoğunlukla satıcıların kontrolünde. Buna rağmen burada çok daha dikkat çeken düzeyde değil. Bu da ayıların aktif bir şekilde satış yapmaya ara verdiği şeklinde yorumlanabilir. Yine de boğalar da henüz aktif değil ve XRP fiyatını yükseltecek bir durum yok. Bundan dolayı fiyatın 0.18 dolar civarında birkaç gün daha kalmasını ve yatay seyir izlemesini bekleyebiliriz.

Ripple yeni fiyat hedefi hangi yöne işaret ediyor?

XRP/USD grafiği TradingView

Daha büyük zaman aralıklı grafiğe bakarsak, değişen hiçbir kritik veri yok. Yine de zirvelerden düşüş, satıcılardan gelen satış baskısına işaret ediyor. Buradaki önemli seviye 0.17 dolarda. Boğalar burada düşüşün önünü keserek savunmaya geçebilir. Bu ayın sonunda bu seviye görülebilir. Eğer ayılar burasını da kırarsa, bir sonraki durakları 0.15 dolar noktası olur.

Coin Market Cap verilerine göre TSİ 21.31’de XRP fiyatı tam da 0.1800 dolardan işlem görüyor.

İlgili – En büyük Ripple cüzdanlarının büyümeye başlaması neyin habercisi?

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Bitcoin hakimiyetine hançer saplayabilecek 3 sürpriz coin! TAKİP ET

Cardano CEO’su ‘açtı ağzını yumdu gözünü’ TAKİP ET

Ethereum 2020’ye nasıl başladı?

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası