CoinAjans.com
Ethereum Haberleri

Ripple’ın zincirlerini kırması için son şans! TAKİP ET

Ethereum haberleri coinajans.com.jpg
huobi_koinmedya

Ripple’ın zincirlerini kırması için son şans! Analistler, XRP grafiğindeki büyük düşen kama formasyonuna dikkat çekiyor. Bu formasyonun kırılması fiyatı 0.77 dolara taşıyabilir. Peki, kırılma ne zaman olabilir?


Ripple’ın zincirlerini kırması için son şans!

2020’nin ikinci çeyreğinin büyük bir bölümünde XRP konsolidasyon yaptı. Trader ve yatırımcılar da dikkatlerini daha çok Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve hatta Stellar’a (XLM) verdi. XRP hala Mart’taki çöküşten tam olarak toparlanamadı. Ripple coinin fiyatı 0.25 dolar civarından 0.10 dolara kadar düşmüştü.

Şu an XRP 0.188 dolardan işlem görüyor ve bu konsolidasyon aşaması 2020’nin üçüncü çeyreği boyunca da devam edebilir.

XRP Eylül 2018’den bu yana düşen kamada

Birkaç hafta önce popüler kripto para analisti MagicPoopCannon, XRP’nin muhtemelen dip yaptığını ve Eylül 2018’den bu yana düşen kama formasyonunda olduğunu söylemişti. Analist ayrıca bu formasyondan kırılma olması durumunda XRP fiyatının 0.77 dolara kadar yükselebileceğini bildirmişti. Aşağıda Magic’in Mayıs ortasında paylaştığı grafiği görebilirsiniz.

koinmedya_brave

İlgili – Güncel Ripple (XRP) Teknik Analizi: XRP dolar paritesi ve canlı fiyat grafiği

Ripple'ın zincirlerini kırması için son şans! Analistler, XRP grafiğindeki büyük düşen kama formasyonuna dikkat çekiyor.

Formasyondan çıkış ne zaman?

Magic’in düşen kama formasyonu üzerinden devam edersek, XRP’nin burada iki güçlü destek bölgesi olduğunu söyleyebiliriz: 0.18 dolar – 0.17 dolar ve 0.11 dolar – 0.10 dolar. Eğer 0.18 dolar – 0.17 dolar bölgesi düşüşü durdurabilirse, kama formasyonunda 2020’nin üçüncü çeyreğinin sonunda ya da dördüncü çeyreğin başında bir kırılma olabilir. En kötü ihtimalle Kasım ortasında kamanın sonuna geliriz.

Bundan dolayı yatırımcı ve traderler yaklaşık 0.21 dolarda olan mevcut dirençte açık bir kırılmaya dikkat etmeli.

Ripple'ın zincirlerini kırması için son şans! Analistler, XRP grafiğindeki büyük düşen kama formasyonuna dikkat çekiyor.

İlgili – Haftanın Önemli Ripple Haberleri: XRP’de gelişmeler, uzman yorumları ve fiyat tahminleri

koinmedya_brave

XRP için PayID faktörü

Geçen hafta Ripple, ödeme ağları arasındaki birlikte çalışabilirliği daha da artırmak için Açık Ödemeler Koalisyonuna (Open Payments Coalition) katıldığını duyurdu. Ripple’ın CTO’su David Schwartz de Twitter üzerinden, basit ödeme kimliğinin (simple payment ID) birçok platformda sağlayacağı potansiyel faydalarını açıkladı.

Bu şu demek: Pay ID potansiyel kullanıcılar için biraz karmaşık olan ve kripto ödemelerinin benimsenmesini engelleyen sorunları ortadan kaldırabilir. Kripto ödemeleri, e-posta göndermeye benzer bir düzeye kadar basitleştirilebilirse, kripto benimsenmesi artar ve XRP de bundan fayda görür.

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

FED faiz açıklaması sonrası Bitcoin 10 bin dolara yükseldi TAKİP ET

PlusToken XRP fiyatlarını da olumsuz etkiliyor TAKİP ET

Ethereum’a bugün bir ATH yetmez! TAKİP ET

Coinajans.com

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası