CoinAjans.com
Ethereum Haberleri

Rothschild firmasından kripto para yatırımı: Bu sefer Bitcoin değil! TAKİP ET

Ethereum Teknik Analiz coinajans

211 yaşındaki Chicago merkezli Rothschild yatırım şirketi 265,302 Grayscale ETHE hissesi satın aldı. Rothschild ETH hisseleri 4,75 milyon dolar değerinde.

Rothschild firmasından ETH yatırımı

Firma ayrıca Grayscale BTC Trust pozisyonunu 38.346 hisseye yükseltti. Özellikle, bu firmanın Ethereum’daki ilk yatırımı.

Rothschild’in ETH tröstündeki hisseleri 4,75 milyon dolardan fazla değere sahip BTC tröstündeki hisseleri şu anda 1,92 milyon dolar değerinde.

Ayrıca firma, küresel finans, emlak, madencilik, mücevher, şarapçılık ve daha pek çok alanda ilgisi olan Rothschild ailesinin bir parçası.

Ayrıca, ETHE, Grayscale tarafından sağlanan kripto destekli “Trust” ürünü. Trust mevzuata uygun bir finans kuruluşu. Ayrıca , yatırımcılara sağladığı her payın bir parçası olarak spot kripto paranın küçük bir bölümünü tutuyor.

koinmedya_paradex

Rothschild, ETHE yatırımı ile Grayscale Bitcoin Trust’taki pozisyonunu yaklaşık 8.000 hisse ile 38.346 hisseye yükseltti. Bu, 2020 sonunda sahip olduğu 30.454 hisseden epey fazla. Toplam BTC hisselerinin değeri şu anda 1.92 milyon doların üzerinde.

Çoğu kurumsal firma yatırımını Bitcoin ile sınırladı. Bununla birlikte, Ethereum’un yaklaşan güncellemeleri ve kullanım durumu, bazı yatırımcılar için onu iyi bir yatırım aracı haline getirmeye başladı. Ethereum tabanlı yatırımlar, şimdiye kadarki en yüksek rekor seviyesi olan 2021 yılının ilk çeyreğinde toplam 4,2 milyar dolarlık giriş çekti.

Ayrıca, bazı yatırımcılar kripto ile çalışan kurumlar yerine spot ETH’ye yatırım yapmayı tercih ediyor. Örneğin, Hong Kong’da listelenen bir fotoğraf düzenleme uygulaması olan Meitu, bu yıl ilk ETH yatırımcısı oldu. Meitu, tek bir günde 22 milyon dolar değerinde varlık satın aldı.

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Kripto para yatırımcısının kritik hataları!!! Bunları yapmayın sizde kazanın TAKİP ET

Güncel WazirX WRX coin rehberi: WazirX coin yorum – haber ve fiyat tahmini TAKİP ET

COTI Apple Pay duyurusu geldi! TAKİP ET

Coinajans.com

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası