CoinAjans.com
Bitcoin

Rusya’nın En Büyük Darknet Pazarı Yeni Bir ICO Düzenliyor: Hedef 146 Milyon Dolar

bitcoin haberleri coinajans.com

Rusya’nın en büyük darknet pazarı olan Hydra, dünyaya açılmaya hazırlanıyor. Forklog tarafından paylaşılan bilgilere göre Hydra’nın hedefi 146 milyon dolarlık bir ICO düzenlemek ve buradan toplanan paralarla uluslararası ölçekte faaliyet göstermek.

Hydra’nın 146 milyon dolarlık yatırım hedefi kulağa epey iddialı geliyor. Ayrıca Forklog tarafından paylaşılan bilgilere göre bu ICO’nun yasal olmadığı da neredeyse kesin.

Büyük Hedef

Hydra günümüzde Rusya’nın en büyük darknet pazarı olarak gösteriliyor. Proekt gibi yerel kaynaklara göre Hydra’nın şu anda en az 2.5 milyon üyesi bulunuyor ve bu üyelerden en az 300 bin tanesi Hydra’yı en az bir kez alışveriş yapmak için kullandı. Ancak Hydra, bu sayılarla yetinmiyor ve dünyaya açılmak istiyor.

Hydra kullanıcıları bu pazardan tamamen yasa dışı olan ürünleri satın alabiliyorlar. Bu alışveriş tamamen anonim bir şekilde gerçekleşiyor. Ürünün satıcısı, ürünü kamuya açık bir yere götürüp bırakıyor ve bu ürün belli bir zaman sonra alıcı tarafından alınıyor. Dolayısıyla ne satıcı ne alıcı birbirini tanıyor veya görüyor.

Hydra’nın amacı dev bir ICO düzenleyerek 146 milyon dolarlık bir yatırım almak ve “Batı dünyasında yeni bir dönem” başlatmak.

Yatırım Süreci

Forklog tarafından paylaşılan bilgilere göre Hydra, Eternos adlı yeni bir hizmet geliştirmeyi planlıyor. Eternos projesinde şifreli mesajlaşma, gizlilik odaklı tarayıcı, tezgah-üstü pazar ve kripto para borsası gibi çeşitli özellikler ve platformlar olacak.

Hydra’nın ICO’su 16 Aralık’ta başlayacak ve kullanıcılar Hydra’nın tokenlarını satın alabilecekler. Yatırımcılar tanesi 100 dolardan satışa çıkarılan bu tokenları satın alarak şirketin karının yüzde 0.003’ünde hak sahibi olacaklar.

Hydra şu anda aylık gelirinin 15 milyon dolar civarında olduğunu iddia ediyor. Hydra tarafından paylaşılan bilgilere göre platformun toplamda 3 milyondan fazla kullanıcısı var ve platformda gün içerisinde 100 binden fazla işlem yapılıyor.

Hydra’nın planları kulağa gerçekten oldukça iddialı geliyor. Tamamen anonim bir platform kurmayı planlayan Hydra ekibi bunu dev bir ICO düzenleyerek başarmayı hedefliyor. Ancak Forklog, Hydra’nın düzenleyeceği bu ICO’nun bir dolandırıcılık örneği olabileceğini vurguluyor. Dolayısıyla Hydra’nın ICO’suyla ilgilenen potansiyel yatırımcıları şimdiden uyarmak gerek.

İlgili Haberler

Sporun efsane isimlerinin dikkat çeken Bitcoin hamleleri TAKİP ET

Coinajans.com

Diginex’ten dikkat çeken yıl sonu Bitcoin tahmini! TAKİP ET

Coinajans.com

Bitcoin yükseliş trendine dair kritik işaretler! TAKİP ET

Coinajans.com

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası