CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Samsung anlaşması sonrası %12 yapan Stellar’da gözler yükseklerde! TAKİP ET

kripto para haber coinajans
huobi_koinmedya

Stellar’da gözler yükseklerde! Samsung anlaşması sonrası XLM yükseliş trendi devam ediyor. Kripto paranın kısa vadeli boğa görünümü iyice pekişti. Stellar verilerine ve yükseliş oranlarına bakalım.


Stellar’da gözler yükseklerde!

Stellar son 24 saate yıldız gibi yükseldi. Piyasa değerine göre on dördüncü en büyük kripto para XLM, yüzde 12’den fazla değer kazanarak 0.1053 doları gördü. Bu değer, Temmuz 2019’dan bu yana kaydettiği en yüksek seviye. Bu yükseliş ise XLM’nin yerel dip seviyesinden yüzde 80’lik değer artışının bir parçası olarak gerçekleşiyor.

Stellar'da gözler yükseklerde! Samsung anlaşması sonrası XLM yükseliş trendi devam ediyor. Kripto paranın kısa vadeli boğa görünümü iyice pekişti.

Stellar’da gözler yükseklerde! – Stellar (XLM) – TradingView.com

koinmedya_brave

Bu arada Stellar’daki yükseliş aynı zamanda temellerle ilgili gelişmelerden de güç altı. Stellar ağındaki geliştirmeleri destekleyen Stellar Geliştirme Vakfı (Stellar Development Foundation – SDF), kısa süre önce Samsung Galaxy akıllı telefonlarına entegrasyonu duyurmuştu. Stellar blockchain artık Samsung Blockchain Keystore’a da bağlanıyor.

Basın açıklaması da Samsung ile olan işbirliğini ve kullanıcıların XLM özel anahtarlarını Samsung akıllı telefonların saklayabileceğini doğrulamıştı. Bu işbirliği ile aynı zamanda Stellar ekosistemi geliştiricileri Samsung Galaxy akıllı telefonlarında geliştirme çalımlarına katılacak ve hizmetlerini buraya da taşıyabilecek.

İlgili – İmzalar atıldı! Stellar ve Samsung arasında önemli anlaşma

SDF CEO’su ve İcra Direktörü Denelle Dixon, “Bu entegrasyonla Stellar ve Samsung’un birleşik inovasyonundan faydalanabilecek yeni bir kullanıcı ağına açıldık.” diye konuştu.

koinmedya_brave

Dünya genelinde kabul gören bir marka olan Samsung ile işbirliği XLM’de boğa bir görünüm kazandırdı. Bu işbirliğinin duyurulduğu gün Stellar fiyatı yüzde 14.60 yükselmişti. Ayrıca bir sonraki gün de bu yükseliş trendi devam etti.

Cuma günü itibariyle XLM’nin haftalık kazancı ise yüzde 6.78 oranında. Hem de lider kripto para Bitcoin’in bu hafta yüzde 1.8 düşmesine rağmen. Öyle görünüyor ki BTC’nin yatay seyrinden kurtulmaya çalışan traderler kısa vadede XLM varlıklarına tutunuyor. Benzer trend Chainlink gibi kripto paralarda da var.

Bu arada Bitcoin’den Stellar’a yapılan sermaye akışı da XLM/USD paritesinin kritik bir direnci desteğe çevirmesine yardımcı oldu. Sonuçta kripto paranın kısa vadeli boğa görünümü de düzeldi ve analistler de kısa vadede daha fazla yükseliş beklediklerini ifade ediyorlar.

İlgili – Güncel Stellar fiyat tahmini 2020 – 2025

Stellar'da gözler yükseklerde! Samsung anlaşması sonrası XLM yükseliş trendi devam ediyor. Kripto paranın kısa vadeli boğa görünümü iyice pekişti.

Stellar’da gözler yükseklerde! – Stellar (XLM) – TradingView.com

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Bithumb ile KuCoin, 4 kripto parayı liste dışı ediyor

Bitcoin Fiyat Analizi: BTC son düzeltmeyle ATH öncesi düşük seviyeleri test eder mi?

Yeni Başlayanlar İçin Teknik Analizi Anlama Kılavuzu

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası