CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Şaşırtan Başarı: Bu İndikatör, Ethereum’un Fiyat Artışlarını Önceden Haber Veriyor!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Kripto para ile ilgili web trafiğinin dinamikleri ve token fiyatları arasındaki korelasyon fikri deneyimli analistler için yeni değil. Yakın zamanda Ethereum fiyat artışlarını doğru öngören bir metrik ortaya çıktı. İşte ETH için bir başka güvenilir gösterge…

Anthony Sassano: Ethereum’un trafiği arttıkça fiyat artıyor

Ethereum (ETH) ağ ilerlemesinin tüm yönlerini ve popüler Into The Ether podcast’ini barındıran EthHub eğitim portalının kurucu ortağı Anthony Sassano, web trafiği ve Ethereum (ETH) fiyat hareketleri arasında ilginç bir ilişki olduğunu fark etti. Anthony Sassano, 5 Nisan ve 24 Nisan arasında EthHub portalında trafikte %30 artışa tanık olduğunu açıkladı. Bu aynı dönemde Ethereum (ETH) fiyatında %30’luk bir artışa denk geldi.

Tıpkı Bitcoin (BTC) gibi, Ethereum (ETH)’da neredeyse muazzam fiyat düşüşüne maruz kaldığı “Kara Perşembe” günü çift haneli sulara daldı. Yayın zamanında ise kripto paranın fiyatı keskin selloff’daki düşük fiyatlara kıyasla yaklaşık %83 oranında yukarıda yer alıyor. Bu rakamlar ETH’nin büyük çöküşten ne kadar darbe aldığını açıkça gözler önüne seriyor. Arcane Assets’ten Eric Wall, bu parlak büyümeye en fazla katkıda bulunan sayfaları sordu. Anthony Sassano, ‘ETH nasıl alınır’ aramasının genellikle fiyat artışından hemen önce daha popüler hale geldiğini fark etti.

Şaşırtan Başarı: Bu İndikatör, Ethereum’un Fiyat Artışlarını Önceden Haber Veriyor! 3

Trafik hacmi metriği Bitcoin ve Ethereum’da neye işaret ediyor?

Tipik olarak, trafik temelli göstergelerin Bitcoin (BTC) fiyat dinamikleri için doğru olduğu kanıtlandı. Birçok analist, Google Trends açısından Bitcoin’e (BTC) olan ilgiyi izlemeye çalışıyor. Arama hacimleri incelendiğinde, mevcut durum Bitcoin (BTC) boğaları için şaşırtıcı görünüyor. 

Twitter’da takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Çinli Madenciler Bitcoin’e “Yeni Alıcı Akımı” Bekliyor

Willy Woo’dan 10.000 Dolar Sonrası Bitcoin Fiyat Öngörüsü

Coin Ajans

Ethereum fiyatı Bitcoin hakimiyet oranını ne kadar etkiliyor?

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası