CoinAjans.com
Kriptopara Haber

SEC başkanı: Zamanımızın çoğunu Bitcoin ve blockchaine ayırıyoruz!

kripto para haber coinajans

Bu eylemler kripto piyasasında tartışmalara neden  olabiliyor. Tartışmalar genellikle Kik.’in 100 milyondan fazla ICO’suna karşı oluyor ama SEC kendi kurallarına uyduğunu düşündüğü girişimlere onay veriyor.

Bknz:ABD’li SEC’ten kripto piyasaları ilgilendiren yeni bir onay

SEC, ilk kez Nisan ayında TurnKey Jet, Inc.’e “bir eylemsizlik mektubu” gönderdi ve tarafından kullanılan tokenlerin, firma belirli koşullar altında kaldığı sürece menkul kıymetler olmadığını söyledi.

Benzer şekilde, Ekim ayında da SEC, brokerlar için hisse senedi işlemlerinin blockchain platformunda olması gerektiğini belirlemiş, Paxos Trust Company’ye, “bir eylemsizlik mektubu” göndermişti.

Ayrıca, geçen hafta New York Digital Investment Group (NYDIG), bitcoin vadeli işlemlerine odaklanan yeni bir fondan kurumsal yatırımcılara pay vermek için düzenleyici kurumdan onay aldı. Ajansın uzun süredir bitcoin borsa yatırım fonu tekliflerini onaylama konusundaki isteksizliği, sektörün yöneticileri tarafından eleştiriliyor. Bununla birlikte, SEC, bitcoin’in bir ETF’yi destekleyecek kadar olgunlaşmadığı görüşüne sıkı sıkıya bağlı kalmaya devam ediyor.

Kaynak

İlgili Haberler

MicroStrategy, dip seviyeden 10 Milyon dolarlık daha BTC alımı yaptı

Ethereum Classic Agartha hard fork tarihi belli oldu

Coin Ajans

Binance CEO’su: Sıradaki döngüde tüm altcoin’ler aynı kaderi yaşamayacak

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası