CoinAjans.com
ico

SEC ilk ‘uyumlu ICO’ satışını onayladı-Bu ne anlama geliyor?

fairspin_koinmedya

SEC ilk ‘uyumlu ICO’ satışını onayladı ve böylece Reg A+ kapsamında bir ‘digital token offering’ satışı başlıyor. Blockstack’ın 28$ milyonluk yatırım turu, yasal onaylı ilk kripto token satışı olacak.


SEC ilk ‘uyumlu ICO’ satışını onayladı, satışlar bugün başlıyor

Blockstack satışlara bugün başlıyor. Kurucular Muneeb Ali ve Ryan Shea, Wall Street Journal’a SEC’ten Reg A+ almanın kendilerine 2$ milyona mal olduğunu söylediler. Şirket şimdiye kadar risk sermayesinden 5$ milyon ve 2017’deki bir token satışından ise 47$ milyon elde etti.

FED Başkanı: Libra’nın çok şansı yok

Reg A+ platformu, bir ICO ya da IEO’ya benzer yolla çalışıyor. Şirketlerin düzenli perakendeci yatırımcılara ve yüksek seviyede sermayeye sahip akredite olmamış yatırımcılara dijital token satmasına izin veriyor.

IOTA’nın Trinity cüzdanı fiyatı tekrar yükseliş trendine sokabilir

Bu, daha küçük kripto şirketlerinin fon artırımı yapabilmesini sağlayacak büyük bir adım olarak kabul ediliyor. Kripto dünyasından pek çok önemli gözlemci, bu durumun Bitcoin ve kripto marketi kurumlar için daha cazip hale getirecek ve meşruiyetini arttıracak bir hareket olduğunu söylüyor. Geçen birkaç yılda şüpheli token satışlarının çoğalması, kripto dünyasının saygınlığına önemli miktarda zarar verdi. Popüler etkileyici @Bullyesq, Herman Melville’nin klasik romanı Moby Dick’e atıfta bulunarak “uyumlu ICO”nun önemini açıkladı:

“Çok güzel! Bir uyumlu ICO, kriptonun beyaz balinasıdır. Bu muhteşem.”

 

https://twitter.com/BullyEsq/status/1149075520212164609

İlgili Haberler

IEO’ların geleceği ICO’lara benzeyebilir mi?

Coin Ajans

Kripto paralarının geleceğine Asya yön verecek, ABD değil

Coin Ajans

Galatasaray’ın Taraftar Tokeni “$GAL” Arzı Başladı! TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası