CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Seviyeler Şaşırtıyor! Ünlü Analist, Bitcoin’in Sıradaki 4 Hedefini Açıkladı

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Bitcoin fiyatı, kısa süre önce sert yükseldi ve tüm zamanların en yüksek seviyesini kırdı. Şimdi önemli soru Bitcoin’in sıradaki hamlesinin ne olacağıdır? Bu direncin tüm yatırımcı sınıfının izlediği tek engel olduğu ve artık kırıldığı göz önüne alındığında, analistlere göre bir sonraki hedef  25.000 dolar olabilir. İşte bu rakamın neden önemli olduğu…

Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesini kırdı!

Yaklaşık üç yıldır, kripto yatırımcıları bu günü bekliyordu ve BTC tüm zamanların en yüksek seviyesini kırdı. Bitcoin‘e yüksek seviyelerden yatırım yapanlar için zorlu bir yolculuk oldu. Kripto para birimi yaklaşık 20 bin dolarlık seviyeye dokunduktan sonra 3.000 dolara kadar düştü. Aradan 3 yıl geçtikten sonra Bitcoin tekrar tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldi.

Seviyeler Şaşırtıyor! Ünlü Analist, Bitcoin’in Sıradaki 4 Hedefini Açıkladı 4
1.272 Fibonacci uzantısı Bitcoin fiyatı için bir sonraki mantıksal hedef | Kaynak: TradingView.com

Bu başarı, finans alanında geniş yankı buldu ve analistlere göre, başka bir yatırımcı dalgasını çekecek gibi görünüyor. Analistler şimdi, mevcut boğa piyasasında Bitcoin’in sıradaki hedefinin ne olduğunu belirlemeye çalışıyor. Popüler bir kripto analistine göre, bir sonraki mantıksal seviye 24.800 dolar ile 25.000 doların hemen altında.

Jamie Holmes: Bitcoin sırasıyla 25.000 dolar, 30.000 dolar, 50.000 dolar ve 75.000 doları görecek

Kripto analisti Jamie Holmes’a göre, Bitcoin’in bir sonraki hedefi 1.272 Fibonacci uzantı seviyesinde bulunuyor. Bunun ötesinde analiste göre hedef seviyeler, 1.618, 2.618 ve 3.618’de sırasıyla 30.000 dolar, 50.000 dolar ve kabaca 75.000 dolardır. Jamie Holmes’a göre, 1.272 Fibonacci uzantısından sonra diğer hedefler sırasıyla görülebilir. Jamie Holmes’a göre,  aylık grafiklerde oluşan bir “yükseliş modeli”nin ardından ATH tekrar test edildi. Şimdi analiste göre, sıradaki hedef 25.000 doları gösteriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

İşte Milyar Dolarlık Şirketin CEO’sundan Altın ve Bitcoin Öngörüleri

İşte Ünlü Milyarderden Çarpıcı Bitcoin ve Dolar Tahmini!

Coin Ajans

Chainalysis: Dikkat Edin! Bu Bitcoin Borsası Yüksek Risk Taşıyor

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası