CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Sıcak Gelişme: Binance Merkezli “Yarım Milyar Dolarlık” Bitcoin Hareketi!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Bitcoin (BTC) yüzde 20’nin üzerinde arttıkça, birisi Binance’den birkaç anonim adrese 477 milyon dolarlık BTC aktardı.

Binance’den anonim
cüzdanlara gönderilen 77.325 Bitcoin tespit edildi

19 Mart Perşembe günü, Bitcoin 5.000 doların orta bölgesinden başlayarak bir ralli sergiledi ve fiyatın 6.000 dolar seviyesini de geride bırakarak yaklaşık 6.700 dolar seviyesine yükselmesini sağladı. Lider kripto para birimi önemli bir artış gösterdiğinden, bazıları paramızı masadan çıkarma zamanının geldiğini söylemeye başladı. Bununla birlikte, büyük yatırımcılar, aksine BTC’yi uzun vadede elinde tutmak için kripto borsalarından cüzdanlarına çekiyor gibi görünüyor.

Sıcak Gelişme: Binance Merkezli “Yarım Milyar Dolarlık” Bitcoin Hareketi! 4

Twitter botu Whale Alert, devasa bir Bitcoin işlemi ve son birkaç saat içinde gerçekleşen birkaç küçük işlem tespit etti. Bunlardan ikisi Binance’den sahipleri kayıtlı olmayan iki cüzdana yapıldı. 77.325 BTC Binance’den (477 milyon dolar) anonim cüzdanlara taşındı. 1.000 BTC bilinmeyen bir cüzdandan kripto para borsası OKEx’e gitti. Daha önce Kriptokoin, birinin 14.000 BTC’yi, her biri 1.000 BTC olmak üzere on iki ardışık işlem yaparak Huobi borsasından anonim bir cüzdana (78,1 milyon dolar) taşıdığını bildirdi.

Changpeng Zhao: Aslında sadece 10.000 BTC aktarıldı!

Binance CEO’su Changpeng Zhao, şimdi söz konusu 76.125 BTC işlemi hakkında yorum yaptı. Changpeng Zhao, Whale Alert’ü yanlış verileri paylaştığı için azarladı ve aslında sadece 10.000 BTC’nin aktarıldığını söyledi.

Sıcak Gelişme: Binance Merkezli “Yarım Milyar Dolarlık” Bitcoin Hareketi! 5

Yazım sırasında lider kripto para birimi yüzde 23 oranında artışla 6.700 dolar seviyesinden işlem görüyor. Kripto paralarla ilgili diğer kritik haberler için “Başarılı Analist: Gelecek Efsaneye Dikkat Edin! Ethereum Bu Seviyelere Gidiyor” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

İşte Bitcoin ve Altcoin Tahminleri Tutan Uzmanın Yeni BTC Tahmini

Coin Ajans

“Bitcoin 2021 Aralık Öncesi 100-288 Bin Dolar Bandını Görecek!”: Ünlü Analist “Plan B”den İddialı Açıklama

Şok iddia: Madenciler, Bitcoin halving sonrasında BTC fiyatını bu seviyelere çekebilir!

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası