CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Sıcak Gelişme: Lider Bitcoin Borsası Binance Coinmarketcap’i Satın Alıyor

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Dev Bitcoin borsası Binance, CoinMarketCap’ı satın alma görüşmelerinin son aşamalarına geldi. Konuyu bilen kaynaklara göre, kripto borsası anlaşma için 400 milyon dolar ödemek istiyor.

Dev Bitcoin borsası Binance Coinmarketcap’ı satın alıyor!

Binance’nin, CoinMarketCap’ı satın almak için müzakerelerin son aşamalarında olduğunu öğrenildi. The Block, kripto borsasının anlaşma için 400 milyon dolara kadar ödeme yapmaya istekli olduğunu söyledi. Nakit ve hisse senedini kapsayacak anlaşmasının bu hafta duyurulması bekleniyor. Anlaşma tamamlandığında, bu Binance’nin kripto alanındaki en büyük hamlelerden biri haline gelecek.

Sıcak Gelişme: Lider Bitcoin Borsası Binance Coinmarketcap’i Satın Alıyor 5

İşte Binance’nin CoinMarketCap’ı
satın alma nedeni

SimilarWeb’e göre CoinMarketCap, son altı ay içinde 207,2 milyon ziyaretçiyi çeken en popüler kripto para birimi veri sağlayıcısı. Son altı ayda Binance ise 113,8 milyon ziyaretçi çekti. CoinMarketCap trafiği Binance trafiğinden %80 daha fazladır. Konuyu bilen kişiler, CoinMarketCap’ın önemli miktarda trafik kullanma yeteneğinin, satın almanın başlıca nedenlerinden biri olduğunu söyledi.  Öte yandan Binance, yaklaşık %22 trafik payı ile en çok ziyaret edilen kripto borsası olmaya devam ediyor. 

Sıcak Gelişme: Lider Bitcoin Borsası Binance Coinmarketcap’i Satın Alıyor 6

Binance bir satın alma çılgınlığı başlattı. Kripto borsası geçen yıl en az dokuz şirket satın aldı, ancak sadece birkaçı halka açıklandı. Bunlar arasında; cüzdan sağlayıcısı Trust Wallet, Blockchain veri sağlayıcısı DappReview, Hint kripto para borsası WazirX ve az bilinen Seyşeller merkezli türev platformu JEX yer alıyor.

Sıcak Gelişme: Lider Bitcoin Borsası Binance Coinmarketcap’i Satın Alıyor 7

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Ethereum fiyatı Bitcoin karşısında uzun vadeli bir dip oluşturdu!

Coin Ajans

Ünlü Ekonomist: “Bitcoin İçin Daha Fazla Bullish Olamazdım”

Coin Ajans

Peter Schiff: “Sadece Aptallar Altın Yerine Bitcoin’i Tercih Eder”

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası