CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Silk Road’un Patronu Çıldırdı: Bitcoin 333 Milyon Doları Görecek! İşte Dayanağı…

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Silk Road’un hapisteki patronu Ross Ulbricht, Bitcoin fiyatının sonunda 333 milyon dolara ulaşabileceğini tahmin ediyor, ancak ünlü isme göre bu rakamlara ulaşmak biraz zaman alabilir.

Silk Road’un kurucusu çıldırdı: Uzun vadeli bakış açısıyla Bitcoin 333 milyon dolara vuracak!

Silk Road’un kurucusu Ross Ulbricht, herkesi şaşkına çeviren bir tahmin paylaştı. Ross Ulbricht, Bitcoin‘in potansiyel olarak 333 milyon dolara çıkabileceğini belirttiği uzun vadeli Bitcoin (BTC) fiyat analizini yayınladı. Böyle bir durumda, dünyanın ilk kripto para biriminin piyasa değeri, tüm ülkelerin GSYİH’sından on kat daha yüksek bir rakam olan 7 katrilyon dolara ulaşabilir. Ross Ulbricht, yıllardır Elliott Wave prensibine dayanan Bitcoin’in fiyatını tahmin etmekle meşgul olduğunu söylüyor. 

Yakın zamana kadar analizini kendine saklayacaktı, ancak şimdi Ross Ulbricht hapishane hücresinden bu tahminleri, diğer insanların piyasada “gezinmesine” yardım etmek için gönderiyor. Ross Ulbricht, Bitcoin’in Aralık 2019’da 100.000 dolara fırlayabileceğini tahmin etti. Ancak ünlü isim, 12 Mart şokundan sonra kısa vadeli hedefini 1.200 dolara kadar düşürdü. Dahası, Ross Ulbricht mevcut ayı piyasasının (Wave II) 2021’e sürüklenebileceğini ve böylece hemen hemen tüm yükseliş tahminlerini geçersiz kılacağını belirtti. 

Silk Road’un Patronu Çıldırdı: Bitcoin 333 Milyon Doları Görecek! İşte Dayanağı… 4

Ross Ulbricht: Bitcoin’in mevcut ATH’si yeni zirveler ile ucuz görünecek

Bununla birlikte, en son açıklamalarında Ross Ulbricht hala Bitcoin’de yükseliş konusunda ısrar ediyor. Aslında ünlü isim, Wave III’ün (bir sonraki yükseliş döngüsü) BTC’yi Aralık 2017 zirvesi olan yaklaşık 20.000 dolara ulaştıran Wave I’den bile daha büyük olmasını bekliyor. Ross Ulbricht, yukarıda belirtilen 333 milyon dolarlık tahmin için gerekçesini açıklarken, Bitcoin fiyatı için “gökyüzü sınırdır” diyor: 

Wave II fiyatları 1.000 dolara indirir ve Wave III, Wave I kadar büyükse, Wave III fiyatları 333 milyon dolara çeker. 21 milyon Bitcoin olduğunu varsayarsak, bu 7 katrilyon dolarlık bir piyasa değerine denk gelir.

Silk Road’un Patronu Çıldırdı: Bitcoin 333 Milyon Doları Görecek! İşte Dayanağı… 5

Geriye dönüp bakıldığında Ross Ulbricht’e göre Bitcoin’in mevcut tüm zamanların en yüksek seviyesi yeni zirveleri ile ucuz görünecek. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Dev Tahmin: Tarih Tekerrür Ederse Bitcoin Yüzde 20.500’lük Fırlayabilir!

Coin Ajans

Güncel Bitcoin Teknik Analizi: BTC’de beklentiler, fiyat tahminleri, yorumlar TAKİP ET

Siz Bitcoin’i bir de yarılanmadan sonra görün!

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası