CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Şimdi Bitcoin Hodl Etmek İçin 5 Neden

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin – Koronavirüsünün sebep olduğu bu belirsiz zamanlarda, neşeli olmak için çok az şey var gibi görünüyor. Ancak küresel kaos ve sosyal mesafe gündemin ilk sıralarını meşgul ettiğinden şimdi her zamankinden daha fazla, Bitcoin hodlerı olduğunuza şükretmelisiniz. İşte bunun beş nedeni.

1. Bitcoin Büyük Devalüasyonu Önler

Belki de tüm koronavirüs pandemisi hakkında en merak edilen şeylerden biri, bu sihirli hükümet odaklı paranın nereden geldiğini kimsenin sormaması.

FT Çarşamba günü şöyle yazıyor:

İngiltere Merkez Bankası Başkanı Andrew Bailey Çarşamba günü yaptığı açıklamada, İngiltere merkez bankasının koronavirüsün etkileriyle savaşmaya yardımcı olmak için yeni ticari kağıt tesisi aracılığıyla ekonomiye sınırsız miktarda para pompalamak istediğini ve hükümet tarafından talep edilmesi halinde daha da ileri gideceğini söyledi.

Merkez bankaları soruna nakitle çözüm bulmak için mücadele ederken, geriye ne kalacak? Küresel para birimlerinin devalüasyonunu takiben yaygın enflasyon ve satın alma gücünde azalma olacak. Bitcoin sabit bir kaynağa sahip. Asla değerini kaybetmeyecek ve zaman içinde değer kazanacak.

2. Bitcoin Yarılanmasına Az Kaldı

Tamam, bu yüzden fiyatın 10 bin doların üzerinde olduğu Bitcoin Halving hakkında daha fazla yükseliş beklemiş olabiliriz. Şu anda yarılanma iki ucu keskin kılınç gibi görünüyor. Fiyatlar düzelmezse, kısa vadede daha küçük Bitcoin madencilerinin bir payını göreceğiz, ancak gözlerinizi burada ödül olarak tutun.

Fundstrat’dan Thomas Lee, BTC’nin yılı 40 bin dolarla bitireceğini düşünüyor. Max Keiser yakın ufukta 400 bin doları hedef olarak işaretledi. Ve Yarılanmadan 12-18 ay sonra BTC fiyatına dair konuklarımızı hatırlıyor musunuz? Önceki yarılanmaya göre 70 bin doların üzerine çıkması oldukça olası. Küresel pazarlardaki geçici katliam sırasında bunu aklınızda bulundurun.

3. Hiç Kimse Bitcoin’inizi Alamaz

Pek çok insan bankacılık kurumları hesaplarını dondurduklarında veya altına girdiklerinde zor yolu öğrendiler. Doğru depolama yordamlarını izlemeniz ve kripto paralarınızı borsalardan uzakta saklamanız şartıyla, bitcoin’iniz vardır. Paranız soğuk depoda tutulurken, şu anda bir banka çalışmasından korkan ve nakit çekimlerini azaltan Bank of America şubelerinin aksine hiç kimse bunu sizden alamaz veya ne kadar işlem yapabileceğiniz konusunda bir sınır koyamaz.

Nasıl hiçbir merkez bankası aniden daha fazla baskı yaparak bitcoin değerinizi düşürmeye karar veremezse, hiçbir merkezi otorite de Bitcoin’ininizi ele geçiremez.

4. Sadece 0.28 BTC’ye Sahipseniz İlk % 1 İçindesiniz
Demektir

Unutmayın, Bitcoin uzun bir oyundur. Fiat para birimi çöküşün eşiğine bakarken ve giderek daha fazla insan bu krizden sonra ortaya çıkan gerçeğe gözlerini açtığında, BTC zamanımızın nihai ses getiren parası olarak değerini kanıtlayacaktır. Küresel olarak erişilebilir, izinsiz ve kıt aynı zamanda.

Bu durum gerçekleştiğinde, 0.28 Bitcoin’e sahipseniz, dünyanın sadece % 1’i sizden daha fazlasına sahip olabilir. Bu, Bitcoin açısından en zengin % 1’in arasında olacağınız anlamına gelir.

5. BTC Hisse Senedi Piyasasından Pozitif Ayrışıyor

Son zamanlarda meydana gelen satışlardan altın da dahil olmak üzere tüm piyasalar etkilendi. Bitcoin böyle bir aşamada istisna değildi. Durum böyle olsa da gelen kötü haberlere rağmen Bitcoin’de yaşanan yüzde 20’lik yükseliş en azından size gülümsemeniz için bir şey vermeli.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Fiyatlar çakılırken Coinbase yatırımcıları Bitcoin toplamış

Coin Ajans

Bitcoin Rallisi Devam Ederken Metrikler Orta Vadede Ne Gösteriyor?

Krizin İşaretleri mi?: Dolar Çin Yuanına Karşı Yüzde 10 Değer Kaybetti

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası