CoinAjans.com
Ethereum Haberleri

SINOVATE Rehberi:  SINOVATE coin nedir ve SIN nasıl kullanır? TAKİP ET

Ethereum haberleri coinajans.com.jpg
huobi_koinmedya

SINOVATE (SIN), tamamen merkeziyetsiz, güvenli ve dağıtık bir defter teknolojisine sahip, açık kaynaklı bir DAO platformudur. 1250’den fazla sonsuz düğüm (infinity node) ile saniyede 533 işlem yapabilen ölçeklenebilir bir altyapıya sahiptir.


SINOVATE coin nedir ve SIN nasıl kullanır?

Geçen zaman içinde 10 milyon blockchain işlemi yapılması, bir milyon indirilmiş cüzdan ve Github üzerinden kodlama konusundaki en etkin projelerinden birisi olması SINOVATE kararlılığını göstermektedir.

Bitcoin felsefesi ile yola çıkan SINOVATE, herkes için adil bir başlangıç yapmıştır. Şöyle ki, ICO ya da Pre-Mine yapmayarak kimseden para toplanmamıştır. İlk günden itibaren hedefi fark yaratmak ve inovasyon yapmak üzerine kurulmuştur.

Özellikleri

koinmedya_brave

sinovate coin nedir SINOVATE Rehberi:  SINOVATE coin nedir ve SIN nasıl kullanır?– Kendine ait sıfırdan yazılmış bir kodlamaya sahip olması.

– Kendine özgü X25X algoritması ve POW consensus ile saniyede 533 işlem yapabilen yüksek ölçeklendirme (önümüzdeki yıllarda çok daha yüksek seviyelere çıkacak)

– InfinityNode sayesinde 2 saniyeden daha az bir surede FlashSend işlemlerinin konfirmasyon dahil gerçekleşmesi ve günlük kullanıma hazır olması.

– InfinityNode sahiplerinin devrim niteliğindeki node teknolojisi ile hem yüksek oranda gelir kazanması hemde bunun enflasyon yaratmaması aksine kitlik yaratması.

koinmedya_brave

– Sadece para transferi değil, her turlu bilginin (mail, ses kaydı ve video gibi) şifreli olarak, blok zinciri teknolojisinin getirdiği tüm imkan ve yenililerle SINOVATE zinciri üzerinde transfer edilip saklanabilmesi.

– InfinityNode sahiplerinin, IDS Big data saklama teknolojisi devreye girdikten sonra nodelar üzerinde saklanan bilgiden maliyetsiz ek gelir  elde etmesi.

– Kripto dünyasındaki en şeffaf, demokratik ve interaktif toplumlardan birine sahip olması.

İşlem Gördüğü Borsalar ve Pariteler

BORSA PARİTE
ProBit Exchange SIN/BTC, SIN/USDT
STEX SIN/BTC
TradeOgre SIN/BTC
Crex24 SIN/BTC, SIN/RUB, SIN/ETH
Coinsbit SIN/BTC
CITEX SIN/BTC, SIN/ETH
Txbit SIN/BTC
Cat.Ex SIN/BTC, SIN/ETH
CHAOEX SIN/USDT

SINOVATE’in Başarılarısinovate coin nedir SINOVATE Rehberi:  SINOVATE coin nedir ve SIN nasıl kullanır?

19 Temmuz  2019 tarihinde Binance tarafından V Label  sertifikasına layık görülen SINOVATE, bu önemli sertifikaya sahip ilk ve tek Türk firması olarak göze çarpıyor. V Label sertifikası, Binance tarafından kripto para topluluğunu sürekli bilgilendiren, yayınladığı yol haritasına istinaden verdiği sözleri tutan ve kodlama alanında sürekli aktif olan projelere verilir.

 

SINOVATE’in bir diğer önemli başarısı Forbes dergisi tarafından 2020 yılındaki en önemli 8 blockchain girişimi arasında gösterilmesidir. Ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz.

 

Sosyal Medya Hesapları

https://sinovate.io/

https://discord.gg/8rxutDv

https://t.me/SINOVATEChain

https://t.me/SinovateTR

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5147827.0

https://twitter.com/SinovateChain

https://www.facebook.com/SinovateBlockchain/

http://linkedin.com/in/sinovate-foundation-818672172

https://www.youtube.com/c/sinovate

https://sinovate.io/team

 

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Pump ve Dump organizatörleri suç işliyor TAKİP ET

İstanbul hard forku Ethereum fiyatını neden etki etmedi?

Coin Ajans

QTUM rehberi: Qtum nedir?Geleceği var mı? TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası