CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Şirket Yöneticilerinin Yüzde 83’ü Blockchain’in Kullanıma Uygun Olduğunu Düşünüyor

kripto para haber coinajans

Deloitte, Blockchain teknolojisiyle ilgili hazırladığı yıllık raporu yayınladı. Bu raporda birkaç farklı ülkedeki şirketlerin üst düzey yöneticilerinin Blockchain hakkındaki görüşlerini görmek mümkün.

Firmanın hazıladığı bu rapora göre şirket yöneticilerinin çok büyük bir kısmı Blockchain’in geleceğinin parlak olduğuna inanıyor.

Blockchain’e Güveniyorlar

Deloitte geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da şirket yöneticilerinin Blockchain hakkındaki görüşlerini derledi ve bunları bir rapor olarak yayınladı.

Firma ABD, Birleşik Krallık, Birleşik Arap Emirlikleri, İsviçre, Singapur, Lüksemburg, İsrail, Hong Kong, Almanya, Çin, Kanada ve Brezilya gibi ülkelerden toplamda bin 386 üst düzey yöneticinin Blockchain hakkındaki fikirlerini aldı.

Deloitte tarafından paylaşılan bilgilere göre ankete katılan yöneticilerin yüzde 83’ü, Blockchain teknolojisinin çeşitli alanlarda kullanılabileceğini düşünüyor. Ayrıca bu yöneticilerin yüzde 77’lik kısmı, şirketlerinin Blockchain kullanmaması halinde rakiplerinden geri kalabileceğini vurguluyor.

Deloitte tarafından toplanan bu verilere göre şirket yöneticilerinin Blockchain hakkındaki görüşlerinin geçtiğimiz yıla kıyasla kayda değer bir değişim gösteriyor. Blockchain’in çeşitli alanlarda kullanılabileceğini düşünen yöneticilerin oranı geçtiğimiz yıl yüzde 74 düzeyindeydi. Ayrıca şirketlerinin Blockchain’e geçiş yapması gerektiğini düşünen yöneticilerin oranında da yıldan yılda yüzde 9’luk bir artış var.

İlgili Haberler

Berat Albayrak istifa etti, Tether/TL’de düşüş geldi

Polkadot ve Uniswap fiyat analizi: Altcoinlerde son durum ve beklenen yön

Fransa Merkez Bankası dijital parası için süreci başlattı

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası