CoinAjans.com
Tron Haberleri

Skandal! Poloniex resmi hesabından Tron alın çağrısı yapıldı

tron haberleri coinajans
fairspin_koinmedya

Skandal! Poloniex resmi hesabından Tron alın çağrısı yapıldı. Poloniex’in Justin Sun tarafından satın aldığı iddialarının ardından yaşanan bu gelişmeler, akıllara iddiaların doğru olabileceği fikrini getirdi.


Poloniex resmi hesabında Tron alın çağrısı yankılandı

 

Kripto para sektörünün en köklü borsalarından biri olan Poloniex’de değişim rüzgarları esiyor. Poloniex geçtiğimiz günlerde kendine Çin kaynaklı bir yatırımcı bulduğunu duyurarak Circle grubundan ayrıldığını açıklamış ve akıllara Tron’un sahibi Justin Sun isminin gelmesine neden olmuştu.

İlgili haber: Tron’un Poloniex borsasına yatırımını inkar etmişti, şimdi doğruluyor: Justin Sun

Yaşanan bu gelişmelerin ardından dün Poloniex Kripto Para Borsası’nın resmi Twitter hesabından ‘Hadi Tron alalım’ şeklinde skandal bir paylaşım yapıldı. Paylaşım 28 dakika sonra silinse de ekran görüntüsü alınmaktan kurtulamayarak, kripto Twitter’ın diline düştü.

CryptoDeleted:

”Poloniex bu mesajı 28 dakika sonra sildi.”

Paylaşım pek çok etkileşim almasına rağmen, ortak söylem Poloniex’in zor günler geçirdiği ve denize düşenin yılana sarılması gibi Poloniex’in de Justin Sun’ın eline düştüğü şeklinde olurken, pek çok kişide Poloniex Borsası ile olan ilişkisini sonlandıracağını dile getirdi.

Geçtiğimiz günlerde Justin Sun resmi Twitter hesabından takipçilerine canlı yayın yapmış ve onların sorularını cevaplandırmıştı. Sun o söyleşide, 2019 4. Çeyrekte Tron’dan yukarı yönlü hareketler beklediğini söylemişti.

Her ne kadar Poloniex’de yaşanan bu gelişmeler borsanın itibarını ciddi oranda zedelese de, amaç yatırımcının ilgisini Tron’a çekerek TRX’de pump etkisi oluşturmak gibi görünüyor. Bakalım Justin Sun ve ekibi bunda başarılı olabilecek mi?

İlgili haber: Justin Sun yeni bir hype mi yapıyor? Yoksa ciddi mi?

Kripto para sektöründen en sıcak haberler ve isabetli değerlendirmeler içi bizleri takip etmeye devam edin. Sağlıcakla kalın. Çünkü para çok şey ancak sağlık her şeydir.

 

İlgili Haberler

Tron Metal Pay anlaşması ile geniş kitlelere ulaşmayı hedefliyor

Coin Ajans

Güncel Tron Rehberi: Tron/TRX nedir, nereden ve nasıl satın alınır, nasıl üretilir, geleceği nasıl? TAKİP ET

Steemit Tron ağında ve Tron fiyatları yükselmeye devam ediyor

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası