CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Skrill kripto para özelliğini tanıttı

kripto para haber coinajans
fairspin_koinmedya

Skrill kripto para özelliğini tanıttı. Buna göre platform üzerinde belirlenen sekiz kripto para üzerinden işlemler yapılabilecek.


Skrill kripto para özelliğini tanıttı

İngiltere merkezli e-cüzdan sağlayıcısı Skrill, iyi bilinen ödeme platformlarından biri. Skrill şimdi de merkezsiz kripto para işlemleri sunmaya başlıyor. Dijital ödeme hizmetleri kuruluşu şimdi de yeni bir özellik ile kullanıcılarının karşısında. Bu özellik, kullanıcılara sorunsuz bir şekilde kripto para değişimi (swap) yapmaya imkan sağlıyor.

Şirketin son tweetinde şöyle deniliyor: “Skrill ise kripto alım ve satımı şimdi daha da kolay. Bir kriptodan başka bir kriptoya geçişleri sağlayan yeni özelliği tanıtıyoruz. Bu yeni özellik, Bitcoin bakiyenizi kullanarak, sunduğumuz diğer 8 kripto parayı alma ve satma işlemi yapabilirsiniz.”

Bu yeni özellik, işlemleri kolaylaştırıyor. Kullanıcılar Bitcoin (BTC) kullanarak, desteklenen diğer kripto paraları alıp satabilecek. Mesela Bitcoin Cash (BCH) gibi.

İlgili – Brave tarayıcı indirme sayısı 40 milyona ulaştı

Skrill, 15,000 ticaret noktası ve uluslararası para transferi ile ünlü Avrupa’nın önde gelen online ödeme kuruluşlarından biri.

Skrill’in kendi uygulaması aracılığıyla, kullanıcılar 100’ün üzerinde yöntem ve 40 farklı fiat para birimine dönüştürme seçeneği ile kripto satın alabilecek. Bu uygulama ise hem iOS hem de Android uyumlu. Müşteriler, Skrill cüzdanlarını Bitcoin, Bitcoin Cash, Ripple, Ether ve Litecoin dahil dokuz kripto para birimi işlemleri yapmak için kullanabilirler. Ayrıca Skrill’in özel tekliflerine erişmek veya hareket halindeyken Skrill uygulamalarından güncel verilere ulaşmak için faydalanabilirler.

İlgili – Zilliqa blockchain firması Elliptic ile güçlerini birleştirdi

Skrill ile birlikte NETELLER ve Paysafe’in Income Access CEO’su olan Lorenzo Pellegrino, bu yeni özellik ile ilgili şöyle konuştu: “Biz müşterilerimizin daha fazla işlevsellik istediğini biliyoruz. Bundan dolayı kripto paralara erişimleri ve işlemlerini daha kolay yaptık. Bizim dijital cüzdan olarak yaptığımız işin önemli bir bölümünde kripto paralar var. Ödemeler sektöründeki geniş çaplı tecrübemizi ve deneyimimizi kullanarak, müşterilerimizin kripto ekosisteminden en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olmak için hizmetimizi sürekli olarak geliştiriyoruz.”

Kaynak

İlgili Haberler

Litecoin analizi: Desteğe tutunan LTC, önemli direnç noktası eşiğinde

Coin Ajans

Altkoin Piyasası 2020’nin İlk Aylarında Yeniden Harekete Geçebilir

Coin Ajans

Bu hafta dev şirketlerle ortaklık açıklayan 4 altcoin

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası