CoinAjans.com
ico

Smartlands 2024’e kadar 1 milyar dolarlık emlağı tokenize edecek

fairspin_koinmedya

Smartlands isimli bir blockchain şirketinin yayınladığı yol haritasına göre şirket, 2023 yılının sonuna kadar 1 milyar dolarlık emlağı tokenize edecek.


Smartlands 1 milyar dolarlık emlağı tokenize edecek

Elinizde yatırım yapmayı planladığınız düşük miktarda tasarruflarınız var. Bu tasarruflarınızın enflasyon karşısında değer kaybetmesini istemiyorsunuz. Emlak sektörüne yatırım yapmayı planlıyorsunuz ancak ev yada arsa alacak kadar paranız yok. Bu şartlarda olan yatırımcılar için blockchain teknolojisi ve kripto para piyasaları alternatif yatırım olanakları sunuyor.

Emlak gibi reel ekonomik varlıklar cinsinden piyasaya sürülmüş ve tokenize edilmiş dijital finansal ürünlerden bahsediyoruz. Dün Almanya’da Ethereum blokchain ağından $280 milyonluk emlak tahvili piyasa sürülüyor, başlıklı haberimizde siz değerli okuyucularımıza dijital varlıkların farklı finansal araçlarla karşımıza çıktığını duyurduk. Piyasaya sürülen bu finansal ürünlere 50 ve 100 dolar gibi düşük meblağlarla yatırım yapılabilir.

The Fintech Times bugün okuyucularına Smartlands isimli bir blockchain şirketini tanıttı. Smartlands, 2023 yılına kadar uzanan yol haritasını potansiyel yatırımcılarına sunuyor.

Smartlands, ABD’de, İngiltere’de ve Brezilya’da çeşitli emlak projeleri üzerinden çıkarılmış tahvilleri tokenize ederek piyasaya sürecek. Söz konusu emlak projelerinin değeri, 2023 yılının sonunda 1 milyar doları aşması beklenmektedir.

Smartlands’ın emlak portföyünde İngiltere’de toplu konutlar, Brezilya’da akıllı şehir ve ABD’de ise tarım arazileri gibi çeşitli ürünler var.

Smartlands, yol haritasında 2019 yılının 4’üncü çeyreğinde önemli bir dönüm noktası yaşayacak: Bu tarihte yatırımcılarının sahip olduğu token’ların likiditesini arttırmak için temassız bir ödeme kartını piyasaya sürmeyi planlıyor.

Aşağıdaki haber başlıkları ilginizi çekebilir:

Toplam piyasa büyüklüğü %30’un üzerinde daraldı: Devamı gelebilir

New York Eyaletinden Bitcoin regülasyonları için önemli adım

NYT projesi: Blockchain’le sarı gazetecilikle mücadele edilebilir mi?

 Not: Bu yazı yatırım tavsiyesinde bulunmamaktadır. Bilgilendirme amaçlıdır.

Kaynak

İlgili Haberler

Başarılı bir blockchain startup’ı düzenlemek için 5 adım

Coin Ajans

SEC ilk ‘uyumlu ICO’ satışını onayladı-Bu ne anlama geliyor?

Coin Ajans

ABD’de SEC lisansız ICO projelerine ceza yağdırıyor

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası