CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Son Bitcoin Rallisini Önceden Haber Veren İndikatörden Büyük Sinyal!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Önemli bir teknik gösterge, Bitcoin’in Kasım ayından bu yana en büyük haftalık düşüşünü sürdürdükten sonra iyileşme yolunda olabileceğini gösteriyor.

Bir önceki Bitcoin
rallisini doğru bilen indikatörden güçlü boğa sinyali geldi!

Bloomberg’e göre, belirli bir varlığın aşırı alınıp alınmadığını veya aşırı satılıp satılmadığını belirlemek için işlem aralığının üst ve alt bantlarını izleyen Trading Envelope göstergesi, en büyük dijital para biriminin kayıplarını geri kazanabileceğini ve son günlerin en yüksek seviyelerini geçebileceğini gösteriyor. Gösterge, bir varlığın fiyatı alt banda çarptığında aşırı satım koşullarına işaret eder. Fiyat göstergenin üst bandına dokunduğunda ise aşırı alım koşullarını gösterir.

BTC, Pazartesi günü 8.886 dolara çıktıktan sonra alt bandı ihlal ederek potansiyel bir rallinin yakında olabileceğini gösterdi. Bloomberg’e göre, BTC üst limiti test ederse 10.600 dolar kadar yükselir. Trading Envelope göstergesi, BTC’nin alt banda çarpıp önümüzdeki hafta fiyatının %10’dan fazla arttığını gördüğü Aralık ayındaki Bitcoin’in rallisini önceden haber verdi.

Boğa sinyaline rağmen,
Bitcoin makro ekonomik eğilimlerin etkisinde kalabilir

Boğa sinyaline rağmen, analistlere göre Bitcoin makro ekonomik eğilimlerin etkisinde kalabilir. Küresel ekonomi coronavirüs korkusundan dolayı acı çektiği için, Bitcoin’in son hareketleri borsadakini yansıtmaya devam ediyor.

“Başarılı Analist, Ripple Fiyatını Yeni Zirvelere Fırlatacak Seviyeyi Açıkladı!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Bitcoin Kritik İki Destek Seviyesini Kaybetme Tehlikesi İle Karşı Karşıya

25 Mart Bitcoin analizi: BTC 7 bin doları aşabilecek mi?

Coin Ajans

Efsanevi analist: Bitcoin 100.000 dolar vurmak için bütün şartlara sahip TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası