CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Son Çöküşü Günler Öncesinden Haber Veren CEO: Bitcoin Almak İçin “En Az Riskli” Zaman!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Son günlerde Bitcoin son derece kötü bir performans sergiledi. Tabiri caizse kripto para birimi bir uçurumdan düştü ve 2019’un 6.400 dolarlık kritik seviyesinin altına düşerek 3.900 dolara kadar geriledi. Ancak yazım sırasında bir miktar toparlanma yaşadı ve 5.400 dolar seviyesinde oturuyor. Bu hamleler yüzmilyonlarca dolarlık BitMEX long’larını tasfiye etti. Bazıları BTC’nin uzun vadeli yükseliş trendininin sonlandığını söylemesine rağmen, bazı analistler hala iyimser kalıyor. Aslında, bir analist ve endüstri yöneticisi bunun “Bitcoin satın almak” için iyi bir zaman olabileceğini söyledi.

Charlie
Morris: Bu, Bitcoin satın almak için “en az riskli” zamandır! 

Geçtiğimiz hafta yatırımcıları, Bitcoin‘in yakında bir zayıflık görebileceği konusunda uyaran kripto para analitik şirketi ByteTree’nin CEO’su Charlie Morris, kısa süre önce mevcut piyasada Bitcoin satın almak için “en az riskli” zaman olabileceğini savundu. Charlie Morris, şirketinin ağ değeri, işlem oranı ve işlem değeri üzerinden türetilen “Gerçeğe Uygun Değer” istatistiğine atıfta bulunarak, BTC’nin Gerçeğe Uygun Değeri’nin şu anda 6.400 dolarda olduğunu belirtti. Açıklamalarının devamında analist, 5.600 dolardan işlem gören BTC’nin bile önemli ölçüde değerinin düşük olduğunu belirtti:

Haftalık 18 milyar dolarlık harcama ile ağ gelişiyor. Değerlemeye gelince Bitcoin, gerçeğe uygun değerine geri dönecek. Bu, Bitcoin satın almak için “en az riskli” zamandır! Bundan daha iyisi olamaz.

BTC’nin fiyatının “yıl sonuna kadar 10.000 dolardan 20.000 dolara kadar güzel bir geri dönüş yapmasını beklediğini söyledi. 

Aynı derecede boğa olan LMAX’tan Joel Kruger, BlockTV ile yaptığı son röportajda, Bitcoin 6.000 dolara düşse bile, burada güçlü kalacağını ve makro yükseliş trendinin sağlam olduğunu söyledi. Kripto paralarla ilgili diğer kritik haberler için “İşte Tahminleri Tutan 4 Analistten “Çöküş Sonrası” Bitcoin ve Altcoin Tahmini” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Kurumsallar Bitcoin hash gücü satın almaya başladıysa…

Coin Ajans

Popüler Bitcoin Forku Halving Sonrası Hash Gücünün Yarısını Kaybetti

Coin Ajans

Bitcoin Yorum: Fiyatlar nereye kadar düşer? Uzman analist cevaplandırıyor! TAKİP ET

Coinajans.com

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası