CoinAjans.com
Kriptopara Haber

SON DAKİKA: Berat Albayrak istifa etti, Tether’da satış geldi

kripto para haber coinajans

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, sağlık sorunlarını gerekçe göstererek görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Twitter hesabına erişilemeyen Albayrak’ın resmi Instagram hesabında şu açıklama yer aldı:

“Yaklaşık beş yıldır sürdürdüğüm bakanlık görevime sağlık sorunlarım nedeniyle artık devam edememe kararı aldım. Bundan sonraki süreçte artık zamanımı uzun yıllardır zorunluluktan ötürü ihmal ettiğim ve bana desteğini hiçbir zaman esirgemeyen annem, babam, eşim ve çocuklarıma ayıracağım.

Çok büyük hedeflerle çıktığımız bu yolculukta gerçekleşecek olan bayrak değişimiyle yeni gelen arkadaşımız Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Büyük ve Güçlü Türkiye hedefine her zamankinden daha kararlı ve emin adımlarla devam edeceklerdir.

Enerji’de olduğu gibi Ekonomi’de de ektiğimiz tohumlar çok da uzak olmayan bir gelecekte koca koca çınarlara dönüşecek ve ülkemizi tam bağımsızlık hedefine ulaştırdığına şahit olacağız inşaallah. Bundan en ufak bir şüphem yoktur.

Bu 5 yıllık süre zarfında benimle bu zor ama kutsal yükü yüklenen tüm yakın mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Çokça hakkım geçmiştir, haklarını helal etsinler. At izinin it izine karıştığı, hak ve batılı ayırt etmenin zorlaştığı böyle çetin bir zamanda bizlerin samimiyetine inanarak dua eden her bir vatandaşımızdan Rabbim razı olsun.

Türkiye tarihindeki belki de en kritik dönemlerden sayılacak olan bu 5 yıllık süre zarfında ülkeme ve ümmete hizmet etmeyi bana nasip eden Rabbime sonsuz hamdolsun.

Gaybı, kalpleri ve hakiki niyetleri bilen mutlak güç sahibi Cenab-ı Allah bizleri Sırat-ı Müstakim’den ayırmasın.

Sonumuzu hayreylesin…

Berat Albayrak”

Bu arada Albayrak, Twitter hesabını da kapattı.

Albayrak’ın istifa açıklaması sonrası, kripto para borsalarında USDT’nin fiyatı aşağı sarktı. Binance’te açıklama öncesinde 8.51 TL’nin üzerinde işlem gören USDT, TSİ 19.40 itibari ile 8.45 seviyelerine çekildi.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Bu DeFi tokenı Binance’te listelendikten sonra yüzde 1000 arttı

Coinbase, Bu 18 Kripto Parayı Listelemek İçin Araştırdığını Açıkladı

Bitcoin ile FED Arasındaki Benzerlik Ne?

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası