CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Son Dakika: Bitcoin 2.350 Doları Sildi! Piyasada Neler Oluyor?

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), dakikalar içinde Coinbase’de 5.500 dolara kadar kaydı. Bitcoin’in açılış fiyatının 7.850 dolar olduğu düşünüldüğünde kripto paranın ani bir hareketle 2.350 doları sildiği görülüyor.

Bitcoin aniden 2.350 doları sildi!

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), bugünde düşüş trendini devam ettirdi ve kripto para dakikalar içinde Coinbase’de 5.500 dolara kadar kaydı. Bitcoin’in açılış fiyatı 7.850 dolardı ve kripto para bu seviyeden aniden aşağı doğru kaydı. Bitcoin görülmemiş bir satış dalgasına maruz kalarak 5.500 dolara kadar düştü. Önde gelen kripto para kısa sürede 2.350 doları sildi.

Son Dakika: Bitcoin 2.350 Doları Sildi! Piyasada Neler Oluyor? 3

Bitcoin’le birlikte tüm piyasa kan gölüne dönüştü, yazım sırasında düşüş eğilimi devam ediyor. Ancak Bitcoin bir miktar toparlanma yaşadı ve şu anda Coinbase’de 6.300 dolar seviyelerinde seyrediyor. Bu ani düşüşün nedeni henüz bilinmiyor. Konuya yönelik yeni bilgiler edinildiğinde sizi anında haberdar ediyor olacağız.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Dev Bitcoin Borsasına Singapur’dan Şok

Coin Ajans

Ripple CTO’sundan XRP ve BTC’ye Yönelik Önemli Açıklamalar: Bitcoin’i Seviyoruz!

Dev yatırım firmasının kurucusundan Bitcoin hakkında dikkat çeken açıklama geldi!

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası