CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Son Dakika: Bitcoin, Ripple ve Ethereum’da Büyük Dump! İşte Nedeni ve Olanlar…

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), büyük bir yükselişin ardından sert düşüşler yaşıyor. BTC son 24 saat içinde 19.500 dolarlık seviyelerden yaklaşık 16.800 dolarlık seviyelere kadar düştü. Bu rakamlar lider kripto paradaki 2.700 dolarlık bir düşüşe işaret ediyor. Bitcoin’deki düşüş diğer kripto paraları da etkiledi. Ethereum yazım sırasında yüzde 17’nin üzerinde düşerken Ripple ise yüzde 28’in üzerinde değer kaybetti. Peki Bitcoin ve altcoin’ler neden sert düşüyor?

Son Dakika: Bitcoin, Ripple ve Ethereum’da Büyük Dump! İşte Nedeni ve Olanlar… 5

Bitcoin, Ripple ve Ethereum’da büyük düşüş! BTC 2.700 doları sildi

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), geçtiğimiz günlerde muhteşem bir ralli düzenledi. Ancak şimdi ise bu ralli bitmiş gibi görünüyor. BTC son 24 saat içinde sert fiyat hareketleri görüyor. Bitcoin 19.500 dolarlık seviyelerden yaklaşık 16.800 dolarlık seviyelere kadar düştü ve 2.700 dolarlık bir düzeltme gördü. Yazım sırasında ise lider kripto paradaki düşüş eğilimi devam ediyor.

Bitcoin’deki düşüş her zamanki gibi diğer kripto paraları da etkiledi. Ethereum ve Ripple şu anda büyük kayıplar veriyor. Ethereum yazım sırasında yüzde 17’nin üzerinde düşüşle 491 dolardan işlem görüyor. Ripple ise yüzde 28’in üzerinde değer kaybıyla 0,49 dolardan işlem görüyor. Yazım sırasında neredeyse tüm kripto paralar kırmızı tahtada işlem görüyor.

Son Dakika: Bitcoin, Ripple ve Ethereum’da Büyük Dump! İşte Nedeni ve Olanlar… 6

Bitcoin’deki sert düşüş Coinbase’nin açıklamasının ardından geldi

Dev kripto para borsası Coinbase, kısa süre önce New York Times’ın Coinbase hakkında olumsuz bir haber yayınlayacağını duyurdu. Analist ve uzmanlara göre, BTC’deki sert düşüş  Coinbase’nin bu açıklamasının ardından geldi. Coinbase konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

New York Times, önümüzdeki birkaç gün içinde çevrim içi olarak Coinbase hakkında olumsuz bir haber yayınlamayı planlıyor ve bu haber Pazar günü de basılı olarak çıkacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

“Enflasyonla Çalınan Paranızı BTC ile Geri Alın!” İşte 3 Usta İsimden Bitcoin Tahmini

Bitcoin’de Flaş Düşüş ve Sert Tasfiye! İşte BTC’nin Sıradaki Hedefleri

Coin Ajans

Kripto paralar güne nasıl başladı?

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası