CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Son Dakika: Donald Trump Zafer İlan Etti! İşte Altın ve Bitcoin’e Etkisi

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Tüm gözler ABD’deki seçimlere kilitlenmişken görevdeki ABD Başkanı Donald Trump, seçim sonuçları henüz netleşmeden zafer ilan etti. Donald Trump’ın bu açıklaması büyük tartışmalara yol açtı ve Bitcoin (BTC) ufak bir geri çekilmenin ardından yükselişe başladı. Altın ise açıklamanın ardından düşüşe geçti. Ayrıca ABD Başkanı Trump, seçimlerde hile yapıldığını öne sürerek Yüksek Mahkeme’ye gideceklerini de ekledi.

ABD Başkanı Donald Trump, seçim sonuçları henüz netleşmeden zafer ilan etti!

Dünya tüm piyasaları etkileyeceği için ABD’deki seçimlere odaklanmış durumda. Ancak ABD başkanlık seçimleri devam ederken Donald Trump, zafer ilan etti. ABD Başkanı Donald Trump’ın konuşmasıda dikkat çeken kısımlara aşağıda yer verildi:

Amerikan halkına destekleri için teşekkür ediyorum. Milyonlarca seçmen bizim için oy kullandı. Maalesef bu kalabalık seçmen grubuna ufak bir grup müdahale etmeye çalışıyor, buna izin vermeyeceğiz. Biz büyük bir kutlama için hazırlanıyorduk ama bir anda her şey durdu. Bu gece aldığımız sonuçlar muazzam. İnanılmaz bir oy aldık. Bu ülkenin vatandaşları rekor sayıda sandığa gitti. Hiç beklemediğimiz eyaletleri kazandık, mesela Florida. Ohio’yu kazandık. Teksas’ı kazandık. Yüzde 2.5 farkla öndeyiz, sadece yüzde 7’si açılmadı sandıkların. Yakalaması bizi imkansız görünüyor. Büyük olasılıkla başkanınız biz olacağız. Michigan ve Wisconsin’de de biz kazanıyoruz. Teksas Valisi beni aradı ve kutladı. Tam olarak sayım bitmek üzere. Bir anda her şey durdu. Ciddi hile var, Yüksek Mahkeme’ye gideceğiz. Ulusun iyiliği için dürüstlüğün sağlanması lazım. Biz bu seçimi kazanmak üzereydik. Ve açıkçası biz bu seçimi kazandık.

altın’ın ONS fiyatı 1.894 dolardır.

Donald Trump, Cumhuriyetçi Parti’de yer alıyor ve kazanması durumunda altın ve kripto para piyasaları dahil tüm piyalarda olumlu bir etki bırakması bekleniyor. Ancak popüler analistler, bu seçimlerde Demokrat parti kazanırsa, bunun tüm finansal piyasaları olumsuz etkileyebileceğini, bunun da önceki çöküşlerde olduğu gibi Bitcoin ve kripto para birimlerine olumsuz bir etkisi olabileceğini savunuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Bitcoin Kilit Destek Noktasını Savunurken Ünlü Trader 5.000 Dolar Uyarısı Yaptı

Coin Ajans

Silk Road’un Patronu Çıldırdı: Bitcoin 333 Milyon Doları Görecek! İşte Dayanağı…

İşte Kripto Para Piyasasına Darbe Vuran Regülasyon Söylentisinin Detayları!

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası