CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Son dakika gelişmesi: Bitcoin fiyatı uçuyor – 27.500 dolar aşıldı

bitcoin haberleri coinajans.com

Kripto Para Haber – Bitcoin fiyatı, görünürde 30.000 $’a doğru yol alıyor ve hafta sonu işlemlerinde herhangi bir yavaşlama belirtisi göstermiyor.

Bitcoin fiyatı 27 bin 500 doları aştı. BTC piyasa değeri şimdiden yarım trilyon doları aştı.

Bitcoin (BTC), 27 Aralık’ta 27.500 $’ı geçerek tatil hafta sonu rallisine devam ediyor. Dahası, Bitcoin’in piyasa değeri ilk kez yarım trilyon doları aştı.

Son dakika gelişmesi: Bitcoin fiyatı uçuyor – 27.500 dolar aşıldı 4

Bitcoin piyasa değeri 500 milyar doları aştı

Bitcoin için yeni rekor seviyeler, 24.000 $ ‘lık direnci kırdıktan üç gün sonra geldi. Bu aynı zamanda, yalnızca Aralık ayında yaklaşık 10.000 $ arttıktan sonra BTC fiyatının son iki ayda ikiye katlandığı anlamına geliyor.

Bitcoin’in piyasa değeri şu anda 510 milyar doları aştı ve bu da onu, Warren Buffett’ın dünyanın en büyük onuncu şirketi olan Berkshire Hathaway’in altına getiriyor. Geçtiğimiz gün Bitcoin Visa’nın piyasa değerini aşmıştı.

Stok akış modeli işliyor

Bu hafta sonu yaşanan artış Bitcoin’in fiyatını, Aralık 2021’e kadar 100.000 dolarlık bir hedef öngören popüler stok akış modelinin ortalama trend çizgisinin (yaklaşık 24.900 dolar) üstüne çıkardı.

Aynı zamanda, mevcut boğa döngüsü 2017’den farklı ve daha sürdürülebilir görünüyor ve birçok trader önümüzdeki aylarda daha fazla yükseliş bekliyor. Bunun nedenleri arasında kurumsal satın alma çılgınlığı, daha güçlü temeller, borsalarda daha az kullanılabilir arz ve perakende alıcılardan nispeten az ilginin olması yatıyor.

cointelegraph


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

İlgili Haberler

Bitcoin kaderini belirleyecek kritik direnç hattına doğru ilerliyor

Coin Ajans

Bitcoin’den PayPal haberine sert tepki! TAKİP ET

Coinajans.com

Bitcoin ETF 2020’de onaylanacak mı?

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası