CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Son zamanlarda yüzde 400 artış yakalayan DigiByte’ın kurucusu, sahneden iniyor!

kripto para haber coinajans

Kripto para piyasasının köklü projelerinden biri olan DigiByte’ın (DGB) kurucusu Jared Tate, sektördeki “açgözlülük ve yaygın yağmacılık” nedeniyle günlük faaliyetlerden elini ayağını çekme kararı aldığını açıkladı.

Başlangıçtaki değerlerin kaybolduğunu ileri süren Tate, kripto para sektöründe geçirdiği sekiz yıldan sonra deneyimlerini şöyle dile getirdi:

“Yol boyunca çok önemli şeyler öğrendim. Birincisi, insanların hayat ve kriptodaki eylemlerinin temel itici gücünün açgözlülük olduğu.”

Tate’in ifadelerinin devamı belki de daha vurucuydu. DigiByte’ın kurucusu şöyle diyordu:

“İnsanların yüzde 90’ının önemsediği şey, coin’lerinden biri ‘aya gittiğinde’ nakde çevirmek. […] Her gün bu teknolojinin belli bir azınlığı zenginleştirmek için kullanıldığını görüyorum. […] Son 5 yılda beni sırtımdan bıçaklayan ve kısa yoldan parayı bulmak için DigiByte’ı ve/veya beni kullanmaya çalışan insanları sayamıyorum.”

Tate, yakın arkadaş ve sırdaşlardan dahi kendisine bunu yapanlar olduğunu ekledi.

DigiByte kurucusu, projeyi sonsuza dek terk etmediğini şu anda DigiByte blok zincirini kullanarak ticari uygulamalar geliştirmeye odaklanacağını ifade etti.

DigiByte, şu anda piyasa değeri ile en büyük 34. kripto para ve Nisan ayından beri yüzde 400’e yakın değer kazandı. Proje, 2014 yılında herhangi bir ICO düzenlenmeden başlatıldı ve yine Tate dahil, herhangi bir yönetici otorite olmaksızın gönüllü olarak geliştirildi.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

25 Aralık Ripple ve Dogecoin fiyat analizi: XRP ve DOGE için beklenen seviyeler

Crypton Borsası İle KYC ve Limit Olmadan Sadece Utopia P2P’de CRP Ticareti Yapın

HTC Blockhcain telefonu Exodus borsalara meydan okuyor!

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası