CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Sonuç Şaşırtıyor: Efsanevi Analistin “Astroloji Analizi” Bitcoin’in Sıradaki Adımını Belirledi!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Bitcoin fiyatı genellikle tahmin edilemez olabilir. Zaman zaman, belirgin bir sebep olmadan parabolik ralliler ortaya çıkar ve bazen de arkasındaki tüm yükseliş faktörlerine rağmen BTC yeni düşüklere düşebilir. Analistler, temel ve teknik analiz yoluyla bunun nedenini çözmeye çalışıyorlar. Ancak Bitcoin’in fiyat döngülerini anlamanın anahtarı, yıldızlarda, ayda ve gezegenlerde olabilir mi?

Astroloji
Bitcoin fiyat döngülerini tahmin edebilir mi?

Kitaplar, bilgisayarlar, internet ve bilgi almak için zengin bir kaynak olmadan önce, ilk düşünürler yıldızlara, güneşe, aya ve gezegenlere her şeyi anlamaya çalışmak için baktılar. Takvim, Dünya’nın yörüngesine göre geliştirildi ve dönüşü, zaman olarak bildiğimiz şeyi kontrol ediyor. Uzaydaki her şey döngüseldir. Gezegenler güneşin ve güneş sisteminin etrafında döner. Kuyruklu yıldızlar bile her birkaç yılda bir gelir ve gider. Peki Bitcoin fiyat döngülerini bulmak astrolojiyle mümkün olabilir mi?

Bitcoin fiyatlarındaki büyük sıçramalar arasında alışılmadık bir ilişki keşfetti.

Merkür retrograde halindeyken, gece gökyüzünde geriye doğru hareket ediyor gibi görünüyor. Bu yılda sadece üç kez olur. Bu aşamalar sırasında, “tesadüfler olağanüstü olabilir”. Gezegenin iletişimi, seyahati, sözleşmeleri, otomobilleri ve benzerlerini yönettiği söylenir. Herkesin “son kararları almak için Merkür tekrar doğrudan düz oluncaya kadar beklemesi” tavsiye edilir. Bunun nedeni, retrograde döneminde Merkür’ün son derece olumsuz durumlarla çakışma eğiliminde olmasıdır.

Bitcoin’de büyük bir ralli olabilir.

Astrolojiyi analizlerine dahil eden kripto analistine
göre, Bitcoin ralli yapacak!

Astrolojiyi analizlerine dahil eden kripto analistine göre, Bitcoin’in buradan toplanması muhtemel. Ve Merkür’ün doğrudan gittiği her seferde fiyat hareketini gösteren bir grafik kesinlikle bu teoriyi destekliyor gibi görünüyor. Merkür geriye doğru gittikten sonra doğrudan gittiğinde, Bitcoin her yeşil, sola bakan okla gösterildiği gibi toplanma eğilimindedir. Bitcoin’in 2019 parabolik rallisi bile Merkür’ün retrograde döneminden sonra doğrudan gitmesinin sonucuydu.

Kanıtlar kesinlikle teorinin doğru olduğunu gösteriyor gibi görünüyor, ama hepsi bir tesadüf olabilir mi? Astroloji çok özneldir ve çoğu insanın haklı olarak şüpheci olduğu bir çalışmadır. Analiz böyle alışılmadık bir teoriye dayandığından, dikkatlice değerlendirmek en iyisidir. Bu teoriye inananlar için, Merkür bir daha ki sefere 18 Haziran’dan 12 Temmuz’a ve 14 Ekim’den 3 Kasım’a kadar bir retrograde döneme girecek. Kripto paralarla ilgili diğer kritik haberler için “İddialı Tahmin: Ethereum Bu Seviyeye Dokunduktan Sonra 837 Dolara Fırlayacak!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Bitcoin’in dip seviyesi her sene yükseliyor. Boğa sezonu erken başlar mı?

Coin Ajans

Bu gösterge Bitcoin için 2017’den beri ilk kez satın alma bölgesini gösterdi!

Coin Ajans

Bu Yatırımcılar Zararla Bitcoin’lerini Sattı! “En Kötüsü İse Henüz Görülmedi”

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası