CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Spencer Bogart: “Siz siz olun, Bitcoin’e karşı işlem açmayın”

bitcoin haberleri coinajans.com
fairspin_koinmedya

Bitcoin’e karşı işlem açmayın. Bu yönde bir açıklama Blockchain Capital’den Spencer Bogart’tan geldi. Ona göre önümüzdeki beş yıl boyunca BTC aleyhinde bir işlem mantıklı değil. Ayrıca kripto paranın halving sonrası pozitif bir görünüme sahip olacağını da vurguladı.


Bitcoin’e karşı işlem açmayın

Kasım ayı boyunca Bitcoin fiyat hareketlerinde gördüğümüz volatilite, gelecekte BTC’de neler yaşanacağı ile ilgili topluluğu ikiye böldü. Lider kripto para yakın zamanda 6,500 dolar ile son altı ayın en düşük seviyesini görürken, bunun üzerine bir yorum da Blockchain Capital’den Spencer Bogart’tan geldi.

Blockchain Capital baş ortağı Spencer Bogart’a göre, mevcut ayı görünümünden dolayı kripto topluluğu teslim olmamalı. Yani ona göre BTC’nin geleceği umut dolu.

İlgili – Günlük, aylık değil Bitcoin yıllık mumları ne söylüyor?

Bogart, Bloomberg TV’ye verdiği son röportajında, potansiyel yatırımcılar için önümüzdeki beş yıl boyunca Bitcoin’e karşı işlem yapmanın akıllı bir yaklaşım olmayacağını söyledi. Ona göre son beş yılda dünyanın en büyük kripto varlığının popülerliği arttı. Ayrıca işlemlerin değeri de giderek iyileşti. Bundan dolayı da son 60 ay ile kıyaslandığında, önümüzdeki beş yıl boyunca Bitcoin’in başarısız olma ihtimali çok düşük.

Blockchain Capital ortağı ayrıca kuruluşların daha 2017 yılının son baharı ve en son da 2019 yılında bir araştırma yaptıklarını bildiriyor. Bu araştırmaların yapıldığı sürelerde her ne kadar piyasada önemli düşüşler yaşansa da, kullanıcıların Bitcoin’e olan ilgisi giderek artmış.

Bogart şöyle konuştu: “Yani insanlar Bitcoin hakkında daha fazla şey öğreniyorlar. Geleceği hakkında daha eminler ve ben gelecekte daha fazla alım yaşanacağını tahmin ediyorum.”

İlgili – Bitcoin fiyatındaki hareketsizlik neye işaret ediyor?

Bunu söylerken Bogart’a programda Bitcoin fiyatının mevcut seviyeden daha da yükselip yükselmeyeceği de soruldu. Bogart kesin bir tarih belirtmedi ve kısa vadeli bir tahmin yapmadı. Buna rağmen BTC fiyatının önümüzdeki üç yıl boyunca yapıcı bir yol izleyeceğine inandığını söyledi. Ayrıca Bogart yaklaşan halving ile ilgili de konuştu. Ona göre blok ödülü yarılamasında sonra Bitcoin için genel durum pozitif olacak.

Kaynak

İlgili Haberler

Bitcoin yükselişini müjdeleyen 4 önemli işaret

Coin Ajans

Bitcoin, Ethereum’un Yaşadığı Sıcak Yazdan Sonra Merkez Sahneye Dönebilir

Bitcoin Çin’de Trend Oldu!

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası