CoinAjans.com
Stellar Haberleri

Stellar fiyatı coin burn sonrası büyük boğa koşusu yapabilir

fairspin_koinmedya

Stellar fiyatı coin burn sonrası yükselişe mi hazırlanıyor? Ünlü bir kripto para analisti, XLM’nin  yakında boğa koşusu yapacağını ve %50’nin üzerinde değer kazanacağını iddia ediyor.


Stellar fiyatı coin burn sonrası dev bir ralliye hazırlanıyor!

Stellar (XLM), bir süredir piyasa kapitilizasyonu bakımından en iyi 10 kripto varlık arasında yer alıyor. Ancak 2018’deki ayı piyasasının başından bu yana en kötü performans gösteren coinlerden biriydi.

Popüler bir kripto analistine göre, bu durum tamamen değişebilir. Çünkü XLM önümüzdeki günlerde Bitcoin karşısında %50’in üzerinde değer kazanabilir ve Stellar fiyatı coin burn sonrası büyük bir boğa koşusu yapabilir.

Stellar (XLM)’de pump beklentisi

Stellar (XLM), pozitif ivmeyi devam etirmek için ayı piyasası boyunca mücadele etti. Fakat, tüm zamanların en yüksek seviyesini gördükten sonra başlayan düşüş trendinin direncini kıramayan birkaç kriptodan biri oldu.

Meşhur boğa koşusu sırasında, Stellar, yaklaşık 1$’lık bir fiyata ulaşmıştı. Ancak şu anda bunun, %90‘ını kaybetmiş durumda ve token başına 8 centin altında işlem görüyor.

Son zamanlarda Stellar için gidişat belirsiz görünüyordu ve Eylül ayında 5 centin altını bile gördü. Ancak Stellar Vakfı kısa süre önce, XLM arzının yarısını yaktı ve bu da büyük bir pumpa neden oldu.

Vakıf, 55 milyon XLM tokenini yaktı ve Stellar fiyatı coin burn sonrası %25’lik bir artış kaydetti. Dahası, pump, henüz tam anlamıyla sona ermemiş olabilir.

Stellar yeni bir ralliye hazırlanıyor olabilir ve önümüzdeki günlerde Bitcoin karşısında %50 civarında bir kazanç elde edebilir. 

Popüler kripto analisti DonAlt’a göre Stellar, XLMBTC işlem paritesinin son derece güçlü bir yükselişe hazır olduğuna dair işaretler gösteriyor. Ve direnç kırıldığı için parite, 1400 SATS’a kadar yükselebilir.

Esasen, XLM’nin arzını azaltmak, yükseliş momentumunu geri kazanmak için yeterli değildi. Stellar fiyatı coin burn ile %25 yükselmiş olsa da şu anda 900 SATS civarında işlem görüyor.

Bununla birlikte, 1400 SATS’a doğru yapılacak bir hamle, mevcut fiyat üzerinden %55 artış sağlayacak. Ancak bu denli büyük bir artışın, dolar bazında olmayacağını, XLMBTC paritesinde gerçekleşeceğini belirtmeden geçmeyelim.

Bu arada, XLMUSD grafiklerine bakacak olursak, kriptonun, düşüş eğilimi direncini henüz aşamadığı ve Bitcoin karşısında değer kazanırken, dolar karşında düşüş trendinden kurtulamadığı görülüyor.

Böyle bir hamle, Bitcoin’de yaşanacak tehlikeli bir düşüşün ardından, Stellar’ın BTC bazında yükselmesi anlamına geliyor.

Stellar fiyatı coin burn ile yükselse de 2019’da Bitcoin karşısında en düşük performans gösteren altcoinlerden biriydi. Piyasa değerine göre en büyük 10. kripto para birimi olan Stellar, Bitcoin SV ile Tron’un arasında yer alıyor ve %0,25’lik bir artışla 0,77962 dolardan işlem görüyor.

Stellar şu anda, tüm zamanların en yüksek fiyat seviyesinden %90 daha düşük. Kriptonun, bu fiyatlara geri dönmesi için %1,150 kazanç elde etmesi gerekiyor.

Stellar hakkında daha fazlası için tıklayınız.

Kaynak

 

İlgili Haberler

Tüm zamanların en karlı borsa işlemi – 27 milyon doları 2.6 milyar dolara çıkardı1 TAKİP ET

Hoskinson: “55 milyon XLM yakmak kötü bir fikirdi”

Coin Ajans

Güncel Tron TRX teknik analizi,Tron fiyat grafiği ve TRXUSD paritesi

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası