CoinAjans.com
Stellar Haberleri

Stellar geleceğine yön verecek stratejik anlaşma TAKİP ET

Stellar geleceğine yön verecek stratejik anlaşma
TAKİP ET 1
huobi_koinmedya

Stellar geleceğine yön verecek ve XLM’in kullanımını artıracak önemli ve stratejik bir iş ortaklığı geliştirildi. Stellar, Abra platformuna yatırımda bulundu.


Stellar geleceğine yön verecek stratejik anlaşma

CoinMarketCap’te 11’inci sırada listelenen Stellar’dan önemli bir anlaşma. Stellar, mobil kripto para borsası ve dijital cüzdan hizmeti sağlayan Abra platformuna 5 milyon dolarlık yatırımda bulundu.

Anlaşma ile alakalı Abra’nın CEO’su Bill Baryhdt, Stellar ile beraber geleceğin bankacılık sistemin geliştirdiklerini belirtti. Baryhdt, geleneksel bankacılık sistemini blockchain teknolojisi ile destekleyerek daha da iyi konuma getirebileceklerini söyledi.

Abra 100’ün üzerinde kripto para alış ve satışına imkan tanıyan mobil bazlı bir uygulamaya sahip. Bu uygulama kripto para yatırımcılarına stabilcoin üzerinden para yatırma ve para çekme imkanı sağlıyor. Stellar ile gerçekleştirilen stratejik anlaşma ile Abra kullanıcıları, dünyanın birçok noktasına kripto paralar üzerinden fon transferinde bulunabilecek.

Lütfen Bkz: Güncel Ethereum teknik analizi, Ethereum fiyat grafiği ve ETH/USD paritesi

bybit_koinmedya

Abra, yakın zamanda gelişmekte olan ülkelerden birçok kullanıcının kendi platformu üzerinde hesap açacağını düşünüyor. Bu piyasalara yatırım yapıyor.

Stellar’ın yöneticilerinden Denelle Dixon ise kendi misyonları ile Abra’nin misyonun kesiştiğini vurguladı. İki firmanın da küresel finansal sistem içerisinde blockchain tabanlı çözüm önerileri getirdiklerini belirtti.

Stellar’ın XLM’i 20 Nisan’dan sonra gösterdiği yüksek ivme ile CoinMarketCap’te 11’inci sıraya yükseldi ve top 10’a aday bir kripto para. Aşağıdaki grafikte Stellar’ın son günlerde sergilediği performansı görüyoruz.

Lütfen Bkz: Güncel Chainlink teknik analizi, Chainlink fiyat grafiği ve Link/USD paritesi

Stellar geleceğine yön verecek stratejik anlaşma

Kaynak

İlgili Haberler

Güncel Ethereum teknik analizi, Ethereum fiyat grafiği ve ETH/USD paritesi

Kuzey Kore liderinin öldüğü söylentileri kitlesel Bitcoin satışını tetikler mi?

Güncel WazirX WRX coin rehberi: WazirX coin yorum – haber ve fiyat tahmini TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası