CoinAjans.com
Stellar Haberleri

Stellar XLM Japonya borsalarında listelenmeye başlıyor

fairspin_koinmedya

Japonya merkezli Coincheck borsası sayesinde Stellar XLM Japonya borsalarında ilk kez listelenmeye başlıyor. Stellar son zamanlarda iyi bir ivme yakaladı. 


Stellar XLM Japonya borsalarında

Japonya merkezli finansal kuruluş olan Monex Group’un altında operasyonlarını sürdüren kripto para borsası Coincheck, 12 Kasım tarihinde Stellar XLM kripto parasını listelemeye başlayacak. Coincheck, Stellar XLM kripto parasını Japonya’da listeleyecek ilk borsa olacak.

Coincheck 2018 yılında yaşanan hacker saldırısında 534 milyon dolar değerinde kripto parasını kaybetmişti. Bu saldırının üzerine borsa bir süre işlemlerine ara vermek zorunda kaldı. Japonya hükümeti ise kripto paralar üzerindeki regülasyonları sıkılaştırdı. Coincheck, 2019 yılını Ocak ayında gerekli mevzuatları yerine getirerek Japonya Finans Otoritesinden borsacılık lisansı aldı ve işlemlerine tekrardan başladı. Borsa hali hazırda 10 kripto parayı listeliyor. 12 Kasım’dan sonra Japonya merkezli borsada Stellar XLM ile beraber bu sayı 11’e çıkacak.

Lütfen Bkz: Stellar enflasyon ödülleri ile 2,8 milyon XLM dağıtıldı

Coincheck’te listelenen kripto paralar şunlar: Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum Classic (ETC), Litecoin (LTC), NEM (XEM), Lisk (LSK), Factom (FTC),, Monacoin (MONA) ve Stellar (XLM).

Stellar 5 Kasım tarihinde toplam XLM’lerin %50’sini yakma haberini duyurmasının ardından XLM fiyatları önemli bir ivme kazandı. Yazının kaleme alındığı saatte XLM, 7,36 cent’ten işlem görüyor. Stellar, CoinMarketCap sıralamasında 10’uncu büyük kripto para. Aşağıdaki grafikte XLM fiyatlarında 2019 yılı değişimini görüyoruz.

Lütfen Bkz: Malta blockchain ve kripto para adası   

Kaynak

İlgili Haberler

Bitcoin piyasası ve alt coin piyasası son durum! TAKİP ET

CZ neyi saklıyor? Binance merkezi nerede sorusuna niye cevap vermiyor? TAKİP ET

Güncel Chainlink Teknik Analizi: LINK’de beklentiler, fiyat tahminleri, yorumlar TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası