Bitcoin Haberleri

Tahminleri Tutan Analist: Bitcoin’de Bu Korkunç Seviyelere Geçiş Yakın!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Bitcoin, bir kez daha kendisini yatay bir ticaret aralığında buldu. BTC’nin 6.900 dolarlık kritik seviyedeki mevcut direncin üstesinden gelmek için birden fazla girişimde bulunduğunu ve her birinin sağlam bir şekilde reddedildiğini belirtmek önemli. Bu, birden fazla analistin önemli bir çöküşün yakında olabileceğini düşünmesine yol açtı. Analistler, bu durumun potansiyel olarak piyasadaki en büyük kripto parayı yıllık düşük seviyelerine doğru gönderebileceğine dikkat çekti.

Başarılı
tahminleri olan analist: Bitcoin’de 4.800 doları bekliyorum

Yazma sırasında Bitcoin, şu anki 6.600 dolarlık fiyatıyla marjinal olarak işlem görüyor ve bu da kısa süre önce belirlenen 6.900 dolarlık yüksek seviyelerden bir düşüşe işaret ediyor. 7.000 dolarlık bölgeye girme teklifleri yoğun bir satış baskısı ile karşılandı. Buradaki reddetme, Twitter’da popüler bir kripto para birimi trader’ı olan Michaël van de Poppe’nin takipçilerine yakın vadede BTC’de 4.800 dolara kadar keskin bir hareket görmeyi beklediğini söylemesini sağladı. Başarılı tahminleri olan analist açıklamalarına şunları ekledi:

Bitcoin: Burada 6.900 dolarlık hızlı bir ret gördü. Yine de bu alanın etrafında biraz asılı kalabilir. 6.650 doların üzerine çıkarsak, 6.900-7.000 dolarlık bir alan daha bekliyorum. Ancak hepsi bir arada, önümüzdeki dönemde 5.400 dolar ve 4.800 doların test edilmesini beklemekteyim.

İşte analistlere göre, Bitcoin’in piyasa yapısının bozulduğunu gösteren faktörler

Bu kısa vadeli teknik zayıflık, analistlere göre Bitcoin’in makro pazar yapısının zayıflık belirtileri göstermeye başlamasına neden oldu. Bir diğer popüler analist olan Jonny Moe, takipçilerine kripto paranın son birkaç hafta içinde oluşturduğu yükselen bir kamadan sabırla beklediğini söyledi. Analist açıklamalarına şunları ekledi:

Hala izliyor, bekliyorum. Tabii ki yaklaşıyoruz gibi görünüyor. Azalan hacim profilini not alın.

Analistin yukarıda atıfta bulunduğu desen oldukça düşüş eğilimine sebep olabilecek bir desendir ve kapıları önemli ölçüde düşük seviyelere açabilir. Ayrıca uzmanlara göre, Bitcoin’in azalan hacim profili, kripto paranın büyük bir hareket yapmak için vites büyüttüğünü gösteriyor. Ayı faktörlerinin birleşmesi göz önüne alındığında, uzmanlara göre bir sonraki hareketin satıcıları desteklemesi muhtemel. Kripto paralarla ilgili diğer kritik haberler için “2020 Bitcoin Tahminleri Tutan Analistten “Can Sıkacak” Ethereum Tahmini” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

İnanılmaz Tahmin: Bitcoin Patlayıcı Bir Hareketin Eşiğinde! Bu Seviyeler Masada

Dünyaca Ünlü 5 Analist, Büyük Selloff’un Ardından Bitcoin’in Göreceği Seviyeleri Açıkladı!

Dev Bitcoin Borsası Coinbase Cüzdanlarındaki BTC Sayısı İle Önemli Bir Eşikte

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası