CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Tahminleri Tutan Dev Balina, Bitcoin’in Göreceği İnanılmaz Seviyeleri Açıkladı!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Ayılar kısa vadeli bir zaferi kutluyor olsa da en başarılı BitMEX trader’ı Bitcoin’in (BTC) hala 30.000 dolara gidebileceğini söylüyor.

AngeloBTC, 30 bin dolarlık Bitcoin tahminine sıkı sıkı
sarılıyor!

Önde gelen kripto para birimi trader’ı ve analisti AngeloBTC, kral kripto para biriminin neredeyse yedi yıl içindeki en büyük çöküşüne tanık olduktan sonra bile, Bitcoin (BTC) fiyatının tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 30.000 dolara ulaşacağına dair öngörüsüne sıkı sıkı sarılıyor. BitMEX’in liderlik tablosunda zirvede yer alan ünlü trader AngeloBTC, bir tweeti ile Twitter’daki kripto topluluğunda heyecan oluşturabilir. 

BTC sahipleri hala bu emekli balinanın tahminlerini dört gözle bekliyor. Angelo’nun kripto para fiyatlarını ve Bitcoin’i pompalayan tweet’leri 30.000 doların hala kaçınılmaz olduğunu gösteriyor. Dev balinanın takipçilerinin çoğu hem heyecan hem de eleştiri ile bu öngörüye cevap verdi. Bahsedilen fiyat seviyesinin bir sonraki boğa koşusunun zirvesi olmadığını belirtmek gerekir. AngeloBTC’ye göre, bu sadece onun minimum kâr alma hedefi.

Ünlü balinanın daha önceki Bitcoin tahminleri doğru çıktı!

Ekim ayında en başarılı BitMEX trader’ı, Bitcoin’in uzun vadeli yatırımcılarının daha fazla BTC’yi portföyüne eklemek için kripto paranın 6 bin dolara ulaşmasını ‘sabırla beklediğini’ tweetledi. O zamanlar kripto para 8.100 doların üzerinde el değiştirdiğinden, birçok boğa bu tahmini gerçekçi bulmadı.

“Kabus Bitmedi!” Diyen Analistten Korkutan Bitcoin, Ripple, Ethereum ve Altcoin Tahmini!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Son Dakika: Bitcoin 6.100 Doları Aştı, ETH, XRP ve Piyasanın Görünümü

Coin Ajans

Bitcoin yeniden 34.000 dolara gelebilir – işte nedenleri

Ralli Yapan Bitcoin 7.500 Doları Aştı! İşte Analistlere Göre Sıradaki Seviyeler

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası