CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Tahminleri Tutan Dünyaca Ünlü Analist, Bitcoin’in Hedeflediği Seviyeleri Açıkladı!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Dünkü Bitcoin rallisi, kripto para birimini 6.000 doların orta bölgesine getirdi ve 6.500 dolarlık kritik direnç boğalarının aşması için çok güçlü olduğunu kanıtladı. Bu da bu seviyede bir başka konsolidasyon maçına yol açtı. Bir analist, Bitcoin’in boğalarının, daha önce fiyat hareketini destekleyen önemli bir teknik seviyeyi kaybettikten sonra şimdi “test edildiğini” belirtiyor. Boğalar mevcut momentumlarını daha da genişletmek ve kriptoyu daha yükseğe itmek istiyorsa, analistlere göre alıcılar kripto paranın 6.300-6.350 doların altına düşmesini savunmak zorunda.

Big
Cheds: Bitcoin boğaları test ediliyor

Yazma sırasında Bitcoin, 6.315 dolarlık mevcut fiyatıyla %2’lik bir düşüşle işlem görüyor. BTC’nin bu zirvelere yükselmesi, boğaların yükseldiği ve iyi bir ivmeyi katalize ettiği nokta olan 5.800 dolara düştükten sonra ortaya çıktı. Bu kısa vadeli yükseliş eğiliminin ilk kilit direnç seviyesinde durması, altta yatan bazı zayıflıkları açıklığa çıkartıyor, bu da kripto paranın bu seviyede bir reddetme ile karşı karşıya kalabileceğini düşündürüyor.

Twitter’da
popüler bir kripto para birimi analisti olan Big Cheds, son bir tweet’te
BTC’nin yakın zamanda EMA 8’ini kaybettiğini açıkladı ve bu süregelen yana
doğru ticaretin boğalar için bir test olduğunu vurguladı. Analist açıklamalarına
şunları ekledi:

Bitcoin: Boğalar, EMA 8, düşük BB dip ve ralliyi kaybettikten sonra test ediliyor.

Tahminleri Tutan Dünyaca Ünlü Analist, Bitcoin’in Hedeflediği Seviyeleri Açıkladı! 3

Tahminleri tutan dünyaca ünlü analist: Bitcoin 7.300 doları hedefliyor

Bir başka dünyaca ünlü kripto para birimi analisti olan Michaël van de Poppe, son bir tweet’te Bitcoin’in mevcut işlem aralığının 6.350 dolar ile yaklaşık 6.500 dolar arasında olduğunu ve bu alt sınırın BTC için kritik bir seviye olduğunu açıkladı. Analist açıklamalarına şunları ekledi:

Bitcoin: Çoğunlukla menzil sınırlı, ancak 6.350 dolarlık bu aylık/haftalık seviyenin burada destek sağlaması ilginç. Direnci tekrar 6.500-6.600 dolar civarında hafifletebilir, ancak çoğunlukla menzile bağlı ve yön göstermiyor. Kırılma aralığı -> 7.100 / 7.300 doları hedefliyor.

Analistlere göre Bitcoin kısa vadeli desteğinin altına düşerse, 5.800 dolarda kurulan desteği yeniden test edene kadar düşmeye devam etmesi muhtemel. Analistlere göre büyük olasılıkla bu seviyenin altında bir düşüş olması BTC’nin serbest düşüş görmesine neden olabilir. Kripto paralarla ilgili diğer kritik haberler için  “Piyasa Analisti: Ethereum Bu Seviyeyi Kırarsa Sert Fırlar!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Türkiye’nin Online, Sertifikalı ve Uygulamalı Eğitim Programı “CryptoCamp” Başlıyor

Bitcoin’deki Büyük Balina Satışını Bilen Analist: Bu Korkunç Seviyeler Yaklaşıyor!

Coin Ajans

“Bitcoin’deki düşüşün nedeni belli oldu” TAKİP ET

Coinajans.com

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası