CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Tahminleri Tutan Gizemli Analist: Bitcoin’in Bir Sonraki Durağı Bu Seviye!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Lider kripto para birimi bugün güçlü yükseldi ve analistlere göre, Bitcoin daha fazla ralli düzenlemek için atakta. Kripto para yakın zamanda 6.750 doları geri kazandı. Bununla birlikte, kripto para birimi günlük en düşük seviyeden 6.200 dolar civarından yaklaşık %9 ve hafta sonu en düşük seviyesinden %16’nın üzerinde yükselmiş oldu. Aynı büyüklükte olmasa da birçok analist Bitcoin‘in son fiyat hareketini  geçen yıl görülen %25 artışa benzetiyor. Analist yorumlarına bakıldığında, kripto para biriminin daha yüksek seviyelerde devam edebileceğine inandıkları görülüyor.

Tahminleri Tutan Gizemli Analist: Bitcoin’in Bir Sonraki Durağı Bu Seviye! 4

Flood: Bitcoin’in bir sonraki durağı 8 bin dolarda

Flood ismiyle bilinen gizemli analist, Bitcoin’de çok önemli fiyat hareketlerini geçmişte doğru bir şekilde öngördü. Önde gelen kripto para analisti, hafta sonu 6.200 doların altına taşınan Bitcoin’in şimdi daha fazla yükseleceğine inanıyor. Analist BTC’nin bir sonraki durağının muhtemelen 8.000 dolar olduğunu yazdı. Analistin işaret ettiği Bitcoin grafikleri kilit bir direnç olarak 8.000 dolar seviyesinde yer alıyor.

Flood’a göre, bir hacim profili perspektifinden BTC’nin şimdiki ticaret aralığı 7.000 ila 8.000 dolar arasındadır. Ayrıca Bloomberg’e göre, son fiyat eylemi önemli bir satın alma sinyalinin görünmesine izin verdi. Bloomberg Galaxy Crypto Index (Bitcoin, Ethereum, XRP, Bitcoin Cash, Litecoin ve EOS’u içeren en iyi dijital varlıkların bir endeksi) Bitcoin’de mevcut eğilim tersine dönmesinin göstergesi olarak bir satın alma sinyali yaktı. Kripto paralarla ilgili diğer kritik haberler için “Bitcoin ve Ripple’da Neler Oluyor? Yarım Milyar Doların Üzerinde Balina İşlemi!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Tahminleri Tutan Gizemli Analist: Bitcoin’in Bir Sonraki Durağı Bu Seviye! 5

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Dünyaca Ünlü Kâhin, Patlayacak 3 Altcoin’in ve Bitcoin’in Göreceği Seviyeleri Paylaştı!

Bitmain yeni madencilik ürünü Antminer S17+ ve Antminer T17+ tanıtıldı

Coin Ajans

Bitcoin ve Altcoin Piyasasının FED’i Tether 160 Milyon USDT Bastı!

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası