CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Tanınmış Analist: Bitcoin, Düşünülenden Çok Daha Kısa Sürede 70 Bin Dolara Ulaşacak!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Tanınmış finansal analist, Palm Beach Letter editörü ve New World Money yazarı Teeka Tiwari, kripto para birimi endüstrisinde önemli bir isim haline geldi. Yükselişe yönelik Bitcoin (BTC) tahminleri ve kripto para birimi yatırımından elde ettiği iddia edilen milyonlarla, piyasadaki görüşleri ve tavsiyeleri konusunda bir üne sahip.

Tiwari’nin ün kazanması, 2015 yılında Bitcoin’in patlamasını doğru bir şekilde tahmin ederek yatırımcıları portföylerine kripto para birimi eklemeyi düşünmeye çağırdığında gerçekleşti. Riskten korunma fonu yönetimindeki deneyimi ile Tiwari, çöken ekonomilerle mücadele etmek için tasarlanmış tasarruf, yatırım ve portföyler hakkında zengin bir iç görüye sahip. Bitcoin yakın zamanda patlama yaşarken, Tiwari’nin görüşleri pazara bir kez daha faydalı olduğunu kanıtladı.

Dünya küresel salgından muzdaripken, Bitcoin hem dünya çapında benimsenmesi hem de değeri açısından sağlık kazandı. Kurumsal yatırımın her zamankinden daha güçlü hale gelmesi, ABD dolarının düşmesi ve yönetmeliklerdeki artışla birlikte; kripto endüstrisi, Teeka Tiwari’nin öngördüğü gibi güçlü bir boğa koşusuna doğru gidiyor gibi görünüyor.

Teeka Tiwari’nin Bitcoin tahminleri

Legacy Research Group’tan Chris Lowe ile yakın zamanda yaptığı bir görüşmede Tiwari, Bitcoin’in “çoğu insanın düşündüğünden çok daha kısa sürede” 60.000 veya 70.000 dolara ulaşacağını tahmin ettiğini söyledi. Coin’in artışına herhangi bir zaman sınırı koymadan, endüstrinin yüksek kazançlı hisse senetlerine benzer şekilde trilyon dolarlık piyasa değerine ulaşacağını belirtti:

“Şu anda Amazon ve Apple gibi hisse senetlerinin multitrilyon dolarlık piyasa değerlerine sahip gördüğünüz gibi, multitrilyon dolarlık piyasa değerlerine sahip kripto para birimlerini göreceksiniz.”

Mevcut rallinin fiyat artışının sadece başlangıcı olduğunu düşündüğünü ekledi: “Bu boğa piyasasının ilk vuruşunun belki de ikinci yarısındayız. Bitcoin’in 60.000 veya 70.000 dolara ulaştığını göreceksiniz.”

Bitcoin’in yükselmesine neden olabilecek faktörler

Kurumsal yatırımcıların artması

Coin Insider’da yer alan habere göre Grayscale Investment ve Square gibi kurumlar, yönetim altındaki varlıklarına (AUM) büyük miktarlarda Bitcoin ekliyor. Kurumlar tarafından daha fazla Bitcoin satın alındıkça, Bitcoin talebi artar ve mevcut kripto para birimi miktarı azalır. Sınırlı Bitcoin arzı ile birlikte talep, nihayetinde fiyatı yukarı doğru gönderir.

ABD doları istikrarsız ve Bitcoin, bir riskten korunma varlığı

Küresel ekonomi yeniden güçlenmek için savaşırken, fiat para birimleri mücadele ediyor. Özellikle ABD doları, bozulmuş tedarik zincirleri ile küresel salgın ve ulusal karantinalardan ekonomiye katkıda bulunmak için mücadele eden küçük ve orta ölçekli işletmelerin bir sonucu olarak zor zamanlar geçirdi. ABD dolarının düşen değeriyle mücadele etmek için yatırımcılar, fonlarını riskten korunma sağlayan varlıklara yatırdılar. Sonuç olarak altın ve Bitcoin yeni yatırımcılar gördü ve bu da kripto para birimi ve emtia piyasasının genel fiyatını güçlendirdi.

FOMO, pazarı yukarı çekiyor

Bitcoin’in artan fiyatı, potansiyel karları kaçırma korkusunun (FOMO) bir sonucu olarak bir dizi yeni yatırımcıyı (kurumsal, perakende ve büyük ölçekli balinalar) piyasaya çekti. Yeni yatırımcılar alana girdikçe, fiyat yükselir ve bu da artan bir değer döngüsüne neden olur.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

PlanB’den Bitcoin yatırımcılarını umutlandıran iddia! TAKİP ET

Coinajans.com

Kullanıcılar Borsalardan Hızla Bitcoin Çekiyor: İşte Sebebi

Coin Ajans

Popüler Altcoin Decentraland (MANA) 100.000 Dolar Dağıtıyor!

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası