CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Tarih Bile Verdi! İşte Ünlü Kâhin’in Bitcoin, Ethereum, Ripple ve Altcoin Tahminleri

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Dünyaca ünlü kripto para analisti Michaël van de Poppe, yatırımcıların kaçırma korkusuna (FOMO) direnmeleri gerektiğini söylüyor. Ayrıca analist, yatırımcıların Ripple (XRP) ve Ethereum’a yatırım yapmaya devam etmeleri gerektiğini vurguluyor, çünkü ileride daha fazla artacaklarını belirtiyor.

Michaël van de Poppe: FOMO’ya kapılmayın! Ripple ve Ethereum’a yatırım yapmaya devam edin

CoinGecko’ya göre, Ethereum son yedi günde %18 değer kazanırken XRP aynı dönemde %115 oranında yükseldi. Dünyaca ünlü kripto para analisti Michaël van de Poppe’de piyasadaki son durumu değerlendirdi. Usta analist, yatırımcıların kaçırma korkusuna (FOMO) direnmeleri gerektiğini söylüyor. Michaël van de Poppe konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bu konuda açıklama yapmam gerektiğini hissediyorum, çünkü çok sayıda insanın bu hissi yaşadığını düşünüyorum. Bu noktada ETH veya XRP gibi şeylerde FOMO yapmayın. Önümüzdeki aylarda kesinlikle daha fazla yükseliş ivmesi gelecek, ancak sermaye konusunda koruyucu olun.

Gerçekleşmemiş kârlar, gerçekleşmemiş kârlar değildir ve bunlar yalnızca pozisyonlarınızı tasfiye ettiğinizde gerçekleşir. Son üç yıldır bu piyasada bulunuyorsanız, yükselen seviyelerin test seviyelerine inmesi gerektiğini bilirsiniz. Öözellikle altcoin piyasalarında…


Tarih Bile Verdi! İşte Ünlü Kâhin’in Bitcoin, Ethereum, Ripple ve Altcoin Tahminleri 3

Sanırım küçük ve orta büyüklükteki kripto paraların görece iyi işlediğini göreceğiz. Çünkü büyük sermayeli kripto paralar için boğa koşusunun çok daha uzun süreceğini düşünmüyor.

Uzun vadede Michaël van de Poppe, Bitcoin ve kripto piyasalarında genel olarak yükselmeye devam ediyor. Analist, altcoin piyasası değerinin gelecek yılın ilk çeyreğinde ikiye katlanacağını ve ardından kendi kendine düzeleceğini tahmin ediyor. Michaël van de Poppe, bir sonraki altcoin sezonunun büyük olasılıkla önümüzdeki yaz olacağını söylüyor.

Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

ABD Merkez Bankası, 9.800.000 Bitcoin Değerinde Dolar Bastı!

Coin Ajans

Coinbase Bitcoin İşlem Ücretlerini Yarıya İndirecek Özelliği Devreye Aldı!

Coin Ajans

Bitcoin ağ verileri tıpkı “O” dönemi andırıyor! TAKİP ET

Coinajans.com

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası