CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Tarihsel olarak tutarlı bir fraktal Bitcoin için sıradaki kritik seviyeyi işaretledi!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kripto Para Haber – Bitcoin ve tüm kripto piyasası, bu sabah nispeten zayıf bir fiyat hareketi gördü. Birçok altcoin dünkü satıştan kurtarmaya çalışırken BTC istikrarlı bir seyir izliyor.

24.000 dolardaki satış baskısı kritik

24.000 doların altındaki bölgede görülen satış baskısı, BTC için hâlâ büyük bir engel. Zira bu seviyeye yapılan her ziyaret, büyük satış baskısı girişlerini görmesine neden oldu.

Bu, 17.500 dolara doğru yakın bir düzeltme için yer olduğunu gösteriyor. Son birkaç ayda görülen pek çok hareketi doğru tahmin eden bir fraktal önemli bir sinyal veriyor.

Bitcoin, şu anki 23.300 dolarlık fiyatıyla marjinal olarak işlem görüyor.

Bitcoin 17.500 dolara düzeltme kaydedebilir

24.000 ila 24.200 dolar arasındaki satış baskısı, birden fazla satışı tetikledi ancak her birinin bu seviyeye her ziyaretinde yoğunlukları azaldı.

Boğalar herhangi bir yoğun düşüş eğilimine karşı korunmaya devam ederse bu, nihayetinde piyasanın daha fazla yükseliş görmesine izin veren bir yükseliş konsolidasyon aşamasına işaret edebilir.

Bir trader, yakın zamanda attığı bir tweet’te, izlediği bir fraktal doğru çıkarsa Bitcoin’in 17.500 dolara düşme eşiğinde olabileceğini açıkladı.

Bu fraktal, 10.000 dolarlık bölgeden tüm hareketi hassas bir şekilde tahmin etti. Bu da bu düzeltmenin aslında yakın olduğu anlamına gelebilir.

Önümüzdeki birkaç gün, Bitcoin’in devam eden konsolidasyon aşamasının çözümü ve yeni yıla doğru yönelimine ışık tutacağından, tüm piyasanın görünümünü anlamak için de kritik öneme sahip olacak.

newsbtc


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


İlgili Haberler

Tesla’nın Bitcoin serveti araç satışlarından daha kazançlı TAKİP ET

Coinajans.com

Simon Peters: Bitcoin hedefine henüz ulaşmadı, 2 haftası var TAKİP ET

Avrupa Merkez Bankası’nın 750 Milyar Euroluk Yardım Açıklaması Sonrası Bitcoin, ETH ve XRP’de Son Durum

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası