Bitcoin Haberleri

Tarihte Sadece 2 Kez Gerçekleşti! “Bitcoin Yüzde 630.000’den Fazla Artabilir”

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Bitcoin fiyatı daha önceki zorluk ayarlamalarından sonra yüzde 630.000 oranında yükseldi. Peki yakın zamanda yapılacak olan zorluk ayarlaması Bitcoin’de benzer bir patlamaya yol açacak mı?

Bitcoin’in yaklaşan zorluk ayarlaması, madenciler için büyük
bir rahatlama sağlayacak

Bitcoin‘in zorluğu yüzde 16’dan fazla düştüğünde, Bitcoin kripto para başına sadece 3,12 dolardan işlem görüyordu. Bitcoin zorluğu şimdi yüzde 16’dan fazla düşme yolunda, bu da varlığın tüm tarihi boyunca ikinci en büyük negatif ayarlama olacak. Uzmanlara göre, bu boğalar için iyi haber, büyük olasılıkla yerel bir BTC fiyat tabanını işaretleyecek.

BTC, değerinin yaklaşık yüzde 70’ini sadece üç ayda kaybettikten sonra sadece 3,12 dolardan el değiştiriyordu. O zamandan beri BTC fiyatı, 2017 yılı sonunda yüzde 630.000’den fazla hızla arttı. Bu tür müthiş kazançlar, başka herhangi bir varlık sınıfı için kesinlikle ulaşılamazken, 3 Aralık 2018’de gerçekleşen yüzde 15 zorluk düşüşü de BTC’yi olumlu etkiledi.

Önde gelen para, 2019’un ilk yarısında yıldız kazanımlarını geri çekmeden önce yüzde 300’den fazla arttı. Uzmanlara göre, tarihin herhangi bir rehber olması durumunda son zorluk ayarlaması BTC’nin nereye yöneleceğini gösterebilir ve fiyatta büyük bir artışa yol açabilir. Kripto paralarla ilgili diğer kritik haberler için “Bitcoin Tahminleri Tutan Ünlü CEO: 12 Ay İçinde BTC Bu Seviyelere Fırlayacak!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Dev Bitcoin Borsası Coinbase Cüzdanlarındaki BTC Sayısı İle Önemli Bir Eşikte

Mayıs 2020’de Bitcoin yükselecek mi? 1 milyon dolarlık Bitcoin tahmini mantıklı mı? Meltem Demirörs cevapladı

Bitcoin ve Ripple Balinaları Yüzmilyonları Yerinden Oynattı! Selloff Yaklaşıyor Mu?

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası